Січень інформаційно-методичний вісник відділу освіти Рокитнянської районної державної адміністрації та районного методичного кабінетуСторінка1/4
Дата конвертації09.03.2016
Розмір0.7 Mb.
  1   2   3   4СІЧЕНЬ

Інформаційно-методичний вісник відділу освіти

Рокитнянської районної державної адміністрації

та районного методичного кабінету
Що вмієте, того не забувайте,

А чого не вмієте, того навчайтесь …

Володимир Мономах

ЗМІСТ

Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2011/2012 н. р.

……… 4
Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012»

……… 6
Про результати проведення I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Рокитнянського НТУ МАН України у 2011-2012 н. р.

……… 8

Інформація про підсумки роботи відділу освіти,

освітніх закладів району за 2011 рік………. 13
Довідка про дотримання вимог щодо обсягу і характеру домашніх завдань з англійської мови у загальноосвітніх навчальних закладах району

………. 18

Довідка про стан роботи відділу освіти, навчальних закладів з додержання педагогічними працівниками вимог законодавства щодо забезпечення захисту дітей від будь-яких форм фізичного або психічного насильства

………. 21

Методичні рекомендації щодо організації військово-патріотичного вихован­ня з старшокласниками загальноосвітніх навчальних закладів

……… 26

Урок-диспут «Європейська інтеграція: проблеми і перспективи»

……… 32
Урок фізики «Ідеальний газ. Температура» 10 клас


……… 38
Урок фізики «Механічна робота і потужність» 10 клас……… 43
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
РОКИТНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ВІДДІЛ ОСВІТИ


НАКАЗ

28.12.2011 р. № 565

смт Рокитне

Про підсумки проведення ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2011/2012 навчальному році
На виконання наказу відділу освіти Рокитнянської РДА № 414 від 03.10.2011 року «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2011-2012 н.р.», наказу головного управління освіти і науки Київської облдержадміністрації від 20.09.2011 №301 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2011/2012 н.р.» та відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 22.09.2011 №1099 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді з 29 жовтня по 25 грудня 2011 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. У ІІ етапі взяло участь 957 учнів з 18 навчальних закладів. Найкращі результати олімпіад показали учні Рокитнянського районного ліцею, які вибороли 49 призових місць. Ще три навчальні заклади району показали високий рівень підготовки учнів (Острівський НВК – 34 призери, Рокитнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 -33, Рокитнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – 24). Серед навчальних закладів І-ІІ ступенів найкращі результати показали учні Рокитнянської ЗОШ І-ІІ ст. №5 – 14 призових місць. Зовсім відсутні призери у Маківському НВК, що свідчить про неналежну підготовку учнів.

За результатами ІІ етапу та відповідно до рішення журі


НАКАЗУЮ:


 1. Затвердити список переможців та призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (додаток 1).

 2. Районному методичному кабінету (Довженко Ю.І.):

  1. Інформацію про переможців ІІ (районного) етапу довести до відома директорів навчальних закладів району;

  2. Забезпечити участь переможців ІІ етапу в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

 3. Директорам навчальних закладів забезпечити належну підготовку переможців районного етапу для участі у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

 4. Нагородити переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін грамотами відділу освіти Рокитнянської РДА (додаток 1).

 5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника відділу освіти Мельник О. І.

Начальник відділу освіти Л.О. Соболівська

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
РОКИТНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ВІДДІЛ ОСВІТИ


НАКАЗ
28.12.2011 р. № 566

смт Рокитне


Про підсумки проведення І (районного) туру

Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012»
На виконання наказу відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації від 04.10.2011 р. №425 «Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2012», відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року» та з метою виявлення і підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх професійної компетентності, популяризації педагогічних здобутків у листопаді-грудні проведений І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012» з номінацій: українська мова та література, етика, біологія, англійська мова, фізична культура.

У районному етапі конкурсу взяли участь 19 педагогів навчальних закладів району. Найактивнішими учасниками конкурсу були педагоги Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ст №2, Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ст №3, Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ст №4, Ромашківської ЗОШ І-ІІІ ст, Острівського НВК, Синявської ЗОШ І-ІІІ ст - ці навчальні заклади представили учасників в двох номінаціях. На увагу заслуговують уроки Мітлицької О.В. (Рокитнянська ЗОШ №2), Євсєєнко С.В. (Рокитнянський районний ліцей), Пархоменко О.М. (Рокитнянська ЗОШ №4), Пустовіт С.В. (Рокитнянська ЗОШ №5), Клименко Т. В. (Насташська ЗОШ). Цікаві форми роботи підчас проведення уроку показала Могиленко І.А. (Запрудянське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст – д\с»). Участь у конкурсі приймали досвідчені вчителі (Євсєєнко С. В. – витель-методист) та молоді вчителі (Лабунець М.С. – Ольшаницька ЗОШ І-ІІІ ст стаж роботи 5 років). Низька активність педагогічних працівників спостерігалася в номінації «Біологія», що була представлена лише одним учасником, проте в номінації «Етика» взяли участь педагоги з чотирьох навчальних закладів: Синявської ЗОШ І-ІІІ ст, Ромашківської ЗОШ І-ІІІ ст, Острівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст – д\с», Шарківського НВК «ЗОШ І-ІІ ст – д\с», хоча конкурс з цієї номінації проводився вперше, в номінації «Українська мова та література» змагалися 8 конкурсантів.

Відповідно до рішення журі районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012»
НАКАЗУЮ:


 1. Затвердити список переможців І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012» (додаток 1 ).

 2. Відзначити переможців І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012» грамотами відділу освіти Рокитнянської РДА.

 3. Районному методичному кабінету (Довженко Ю.І.):

  1. Довести інформацію про переможців І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012» до відома директорів навчальних закладів району.

  2. Подати відповідні матеріали до Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012».

  3. Забезпечити організаційний та науково-методичний супровід підготовки конкурсантів з відповідних номінацій для участі у ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012» .

 4. Директорам Синявської ЗОШ І-ІІІ ст (Клименко Н.В.), Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ст №4 (Горносталь М.М.), Ромашківської ЗОШ І-ІІІ ст (Кононенко Т.Р.), Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ст №2 (Бондаренко Л.Д.) забезпечити участь конкурсантів у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012».

 5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника відділу освіти Мельник О.І.

Начальник відділу освіти Л.О. Соболівська

Додаток 1

до наказу відділу освіти

від 28.12.2011 р. № 566
Список

переможців І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу

«Учитель року-2012»


п\п

П.І.П. вчителя

Номінація

Навчальний заклад

1

Сатиренко О. В.

Фізична культура

Синянвська ЗОШ І-ІІІ ст

2

Боціон О.В.

Англійська мова

Рокитнянська ЗОШ І-ІІІ ст №4

3

Калитюк В.С.

Українська мова та література

Ромашківська ЗОШ І-ІІІ ст

4

Олійник Л.О.

етика

Синянвська ЗОШ І-ІІІ ст

5

Островська Л.І.

біологія

Рокитнянська ЗОШ І-ІІІ ст №2


КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОКИТНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

26.12.2011 р. № 558смт Рокитне
Про результати проведення I етапу Всеукраїнського

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Рокитнянського НТУ МАН України

у 2011-2012 навчальному році
На виконання наказу головного управління освіти і науки Київської облдержадміністрації від 07.11.2011 р. № 351 “Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2011 – 2012 н. р.“ та з метою залучення обдарованої учнівської молоді до наукової діяльності, створення системи пошуку й підтримки обдарованих учнів було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. На підставі рішення журі

наказую:


 1. Нагородити дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації учнів, які стали переможцями конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (Додаток 1).

 2. Райметодкабінету (Довженко Ю.І.) сформувати районну команду для участі в ІІ етапі (обласному) Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН з 9 відділень.

 3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника відділу освіти Мельник О.І.

Начальник відділу освіти Л.О.Соболівська

Додаток 1

до наказу відділу освіти

від 26.12.2011 р. № 558
Нагородити учасників І-го (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Рокитнянського НТУ МАН України:


 1. Мистецтвознавство та філологія:

Секція “Фольклористика”

Дипломом ІІ ступеня нагородити Неживу Оксану Олександрівну, ученицю 11 класу Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3; Лісовол Аліну Петрівну, ученицю 11 класу Ромашківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дипломом ІІІ ступеня нагородити Артеменко Юлію Миколаївну, ученицю 9 класу Рокитнянської ЗОШ І-ІІ ст.№5; Цехмістренко Валерію Юріївну, ученицю 9 класу Синявської ЗОШ І-ІІІ ст.

Секція „Мистецтвознавство”

Дипломом І ступеня нагородити Мовчан Марію Володимирівну, ученицю 11 класу Рокитнянського районного ліцею.

Дипломом ІІ ступеня нагородити Заболотню Світлану Русланівну, ученицю 10 класу Рокитнянського районного ліцею.

Дипломом ІІІ ступеня нагородити Пустову Світлану Олександрівну, ученицю 11 класу Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №4; Панкратову Світлану Анатоліївну, ученицю 11 класу Ольшаницької ЗОШ І-ІІІ ст.


  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка