Свято закінчення навчального року «Освіта – 2014»Скачати 82.57 Kb.
Дата конвертації07.03.2016
Розмір82.57 Kb.
Свято закінчення навчального року

«Освіта – 2014»

(Звучать позивні )

1 ведучий Доброго дня, дорогі діти, батьки, вчителі, гості! Сьогодні в нашій школі надзвичайне свято – свято, якого чекали всі – і діти, і вчителі, і батьки – свято закінчення навчального року!

2 ведучий Уроки залишилися позаду, а попереду тепле літечко, пора канікул!

1 ведучий Це попереду. А сьогодні уся шкільна родина разом. Родина, яку об’єднує єдине, - любов і повага до школи!

2 ведучий В цьому році, вже традиційно, свято закінчення навчального року об’єднує в собі два надзвичайно важливих заходи: свято підведення підсумків і відзначення досягнень учнів і вчителів «Освіта – 2014» , а досягнень у нас вистачає, в цьому ви сьогодні переконаєтесь.

1 ведучий І традиційне тепле родинне свято Останнього Дзвоника, яке наповне ніжними спогадами, безмежною вдячністю, щемливим трепетом серця, радістю і смутком, сьогоденням і вічністю.

2 ведучий Кожного року ми проводжаємо в самостійне життя нових громадян України . Сьогодні востаннє вийдуть на шкільну лінійку випускники 30-ого випуску нашої школи.

1ведучий Злинь же музико в небо гучніше, В добру пору лунай , в добрий час, Випускники 2 014 року, Ми ласкаво запрошуєм вас!

(На лінійку виходять випускники)

2 ведучий Свято закінчення навчального року оголошується відкритим.

(Звучить Гімн України )

(Хор виконує Гімн школи «Школа наша Берегиня»)

1 ведучий Нашим щасливим сьогоденням ми завдячуємо тим, хто відстоював Україну, хто загинув в бою за її мирне небо. З вдячністю ми сьогодні покладаємо квіти до святих місць нашого села.
2 ведучий Право покласти квіти до погруддя Т.Г.Шевченка, до меморіального знаку «Танк», до пам’ятника Невідомому солдату та до меморіальної дошки нашому односельцю Герою Радянського Союзу Шупику Григорію Саковичу надається учням 4-их, 9-А, 9-Б та 11 класам…..

( Покладання квітів )
2 ведучий На землі Вкраїнській Є одна країна. Гарна, неповторна, Красна, як калина.
1 ведучий І живуть в ній люди Добрі, працьовиті, Скажемо, до речі, Ще й талановиті.
2 ведучий А ім’я цієї країни – Софіївсько – Борщагівський навчально – виробничий комплекс (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).
1 ведучий ЇЇ називають ще Школою світла, радості, знань і здоров’я.
2 ведучий А жителі цієї країни звуть її своєю Берегинею.
1 ведучий Звичайно, красою, надією і гордістю цієї щасливої країни є – діти, які досягають вершин в навчанні, творчості, спорті, в громадській діяльності і вчителі, які допомагають цим дітям досягати успіхів.
2 ведучий А всіх об’єднує, оберігає і надихає - як ви думаєте – хто? Звичайно, наш директор. Оксано Іванівно, запрошуємо Вас до вітального слова.

(Вітальне слово О.І. Пушенко. Представлення гостей)

(Позивні для нагородження)
1ведучий Розпочинаємо церемонію нагородження.
2ведучий Ми пишаємося дітьми, які все роблять на відмінно. Їх так і називають – відмінники!
1 ведучий Навчання – це нелегкий труд,
Він гідний слави і пошани.
Нехай же на Олімп зійдуть
Призери дисциплін навчальних.
2 ведучий Для відзначення номінації «Відмінник року» запрошуємо директора Софіївсько-Борщагівського навчального комплексу Оксану Іванівну Пушенко

(Нагородження номінації «Відмінник року»)

1 ведучий Наше свято проходить під лозунгом «Нехай не згасне світ науки». То ж запрошуємо запалити символічний «Вогонь пізнання» відмінників школи.

(Відмінники запалюють свічку - «Вогонь пізнання»)
2 ведучий Кожна, навіть найменша перемога - це сходинка до великого успіху. Але учні нашої школи вже сьогодні мають немалі перемоги. Їхні нагороди самі про себе говорять.

1 ведучий Для нагородження переможців наукових робіт Малої академії наук та предметних олімпіад запрошуємо керівника районного методичного центру Києво-Святошинського районного управління освіти Швидку Ларису Семенівну (Нагородження переможців наукових робіт Малої академії наук та предметних олімпіад)

2 ведучий Без сумніву, в нашій школі зростає інтелект України. А швидше ввійти до Європи нам допоможуть переможці міжнародних конкурсів, таких, як «Соняшник», «Кенгуру», «Геліантус», «Левеня», «Олімпус».

В цьому році переможцями конкурсу «Соняшник» стали … учнів нашої школи, «Кенгуру»……учнів, «Геліантус»…..учнів, «Левеня»……, «Олімпус»…… Нагороди всім уже вручені. Тож, давайте сьогодні дружними оплесками привітаємо інтелект України, який навчається нашій школі.


2 ведучий Немалі досягнення мають наші учні в районних, обласних і міжнародних спортивних змаганнях і в творчих конкурсах.
1 ведучий Для вручення нагород за спортивні і творчі перемоги запрошуємо голову комісії сільської ради з гуманітарних питань, голову піклувальної ради школи Кашубу Дмитра Миколайовича.
………………………(Нагородження)……………………………….

існя)

1 ведучий ………………………………………………………………

«Творчий проект»

«Родинний проект»

«Захід року»

«Ідея року

( Пісня)

1 ведучий Ви, певно, помітили, що з лінійки десь зник 11 випускний клас. І це не дивно. Ми всі вже звикли до креативних ідей цього класу. Згадайте хоча б «Осінній бал», який підготував 11клас, або оригінальну режисуру вистави Катерина, яку зробила Анастасія Капустян. Ось і сьогодні не обійшлося без сюрпризів. Вітайте випускний клас, який отримав номінацію «Креативний колектив року» .

ТАНЕЦЬ 11-ого КЛАСУ

2 ведучий Запрошуємо для отримання нагороди «Креативний колектив року» наш випускний клас 2014 року.

Вручення нагороди

2 ведучий Вручається також відзнака «Креативна особистість». ЇЇ отримує Капустян Анастасія. 2 ведучий Багато нагород уже отримано, але ще більше попереду. 2 ведучий «Керівник гуртка» - Якубовська Ірина Володимирівна.

1 ведучий «Лідер» року – Дідушко Наталія, учениця 10-ого класу.

2 ведучий «Активна громадянська позиція» - Рижов Олексій -11 клас.

1 ведучий «Відкриття року» - номінується Савенок Богдан 8-А клас.

1 ведучий «Творче обдарування» - за велику акторську майстерність, за створення неперевершеного образу Великого Кобзаря у сучасному прочитанні життя Т.Г.Шевченка на основі драми Ю.Щербака «Стіна» номінується Сокирко В’ячеслав-10-ий клас.

2 ведучий«Надія спорту» - Шевчук Олександр 1-А і Ступак Сергій 2-А.

2 ведучий Ось і підійшли ми до найвагоміших перемог.

1 ведучий Для вручення номінацій «Учень року» та «Клас року» ми знову запрошуємо голову Софіївсько – Борщагівської сільської ради О.Т.Кудрика.

«Учень року (школа ІІ ступеня)» -Задобрюк Даша– 9-Б клас

«Учень року (школа І ступеня)» - Кушик Тарас10 клас

«Переможці шкільних позакласних заходів» - 5-А клас

«Перспектива року» - 5-А і 8-А класи

«Креативний колектив» - 11 клас

«Клас року» - 6-А клас

«Імідж року» - 10 клас

Батьківський колектив» - 10 клас

2 ведучий Підведено підсумки. Вручено нагороди. Давайте ще раз привітаємо тих, хто зійшов в цому році на шкільний Олімп. Нехай сьогоднішні перемоги наших учителів і учнів виблискують золотими розсипами досягнень школи, і кожного року плоди нехай збільшуються. Актори і поети, спортсмени і переможці олімпіад, співаки і переможці міжнародних конкурсів, залишіть назавжди слід у школі, у дружному шкільному колі.

(Загальний танець «Україно! Будьмо!»)

1ведучий Дорогі наші випускники 2014 року!

Настав час говорити прощальне слово.

Ми запрошуємо вас до мікрофону.

(Виступ випускників)

Звучить останній дзвоник
1 ведучий Дорогі наші випускники! Сьогодні ви покидаєте шкільний поріг, Взявши з собою часточки душі всіх, Хто турбувався про вас.

2 ведучий Нехай же лунає над світом ода сонячному ранку,

Дорослому життю , ода юності учнів і мудрості вчителів,Ода нашій рідній школі , де ми проводимо найщасливіші роки дитинства.

(Випускники запускають кульки і танцюють вальс з батьками)

Директор школи ( Говорить про те, що випускники запрошуються пройти під рушниками, які піднімають вчителі)


2 ведучий Яка хвилина! Зупинися час! Йде у майбутне випускний наш клас! Зустрічай, Дорослість, юних! Україно, зустрічай!

Звучить пісня «Україна» Т.Петриненка

(Вчителі піднімають рушники і під ними виходять 11 класники з лінійки)

Сценарій склала заступник директора з виховної роботи Шупик Т.О. (використано інтернет ресурс)


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка