Тема. Повторення і закріплення вивченого. Мета уроку



Скачати 41.46 Kb.
Дата конвертації22.02.2016
Розмір41.46 Kb.
Тема. Повторення і закріплення вивченого.

Мета уроку:

працювати над засвоєнням таблиці множення і ділення на 2, 3;

закріпити вивчені випадки множення і ділення з 0 і 1;

перевірити рівень засвоєння правила обчислення площі і сторони прямокутника;

формувати здібності до розв’язання задач на знаходження площі складних фігур;

розвивати логічне мислення, математичне мовлення, творчі здібності;

виховувати інтерес до математики, вчити колективізму, розвивати чуття взаємодопомоги і бажанню долати труднощі при вивченні математики.

Обладнання :

Підручник Л.Г. Петерсон «Математика 2 клас, 3 частина», програма «Росток», презентація до уроку, малюнок сонечка з промінчиками,

штучні квіти, запис «Пісня про гномика».

Хід уроку.

І. Організаційний момент.

Добрий день! – кажу, діти, я вам. Доброго здоров’я бажаю гостям, запрошуючи всіх вас на урок математики.

Сядьте в зручне положення і підніміть руку так, як для відповіді. А тоді повернемо долоні до мене і постараємось відчути дотик тепла наших рук і сердець. Я дуже хочу, щоб все найкраще, що йде від мого серця передалось і вам, щоб ми порозумілися на цьому уроці і в нас залишились приємні враження.

II. Повідомлення теми і мети уроку.

Сонечко надіслало нам свої промінчики. Подивіться на них. Що цікавого ви помітили?

( на дошці малюнок сонечка з промінчиками, на яких скорочено записані вивчені теми).

Так, і це невипадково. Як ви думаєте, чому буде присвячений наш урок?

- Дійсно, сьогодні у нас урок повторення і закріплення вказаних тем.

- Чи були труднощі при вивченні цього матеріалу, якщо і були то до кінця нашого уроку, я впевнена, ви їх подолаєте.



І тоді, розігнав всі хмарки, ви взнаєте народну мудрість. А сонечко дуже щире і вдячне, всім, хто правильно буде відповідати воно даруватиме квіти.

- Цікаво? Тоді за роботу!

III. Актуалізація опорних знань.

1.Індивідуальна робота.

Скласти 4 рівності з чисел: 16, 8, 2 – 1 учень,

18, 6, 3 – 2 учень.

2.Мозковий штурм.

- Як називаються числа при множенні?

- при діленні?

- Що одержимо, якщо :



- Як знайти площу прямокутника?

- Як знайти сторону прямокутника?

- Чому дорівнює довжина прямокутника, у якого S=15кв.м, а ширина 3 м ?





3. Гра «Шифрувальник»

б) - Якщо хочете дізнатись, що подарує вам сонечко, то виконайте

завдання:



115

1

110

5

65

0

115

у

с

м

і

ш

к

у

4. Робота в парі.

Повторення таблиці множення на 2,3.



5. Робота за алгоритмом.

С.48 №1


Дівчатка – 1 варіант, хлопчики – 2 варіант.

ІV. Розв’язання задач.

1.С. 49, №4

Що означають ці вирази?



Фізкультхвилинка

2. с. 48 №3. Аналіз задачі і самостійне складання виразу до задачі.



V. Самостійна робота.

С. 49 №5.



VІ. Геометричний матеріал.

С.49, Задача №6(а).



VІІ. Підсумок уроку.

- Що повторювали на уроці?

- Дайте оцінку своїй роботі на уроці?

(діти демонструють квіти, які заробили на уроці і дарують їх сонечку).



f:\новенькое\солнышко\75847205_75845313_75325241_8de9ecca0330.gif

Молодці, діти! Ви виконали всі завдання, подолали всі труднощі і звільнили сонечко від хмарок, а я відкриваю промінчики, щоб прочитати народну мудрість :



Коріння навчання гірке, та плоди солодкі.

Бажаю вам, діти, завжди перемагати всі труднощі і отримувати солодкі плоди навчання!



VІІІ. Домашнє завдання.



Міністерство освіти і науки України

Макіївська загальноосвітня школа І ступеня №5

Відкритий урок математики

за програмою «Росток»

з теми « Повторення і закріплення вивченого»

(таблиця множення і ділення на 2,3),

проведений у 2-А класі 21.02.2012

для вчителів початкових класів,

слухачів курсів при Донецькому облІППО

Вчитель – методист

вищої категорії

Передереєва А.В.

м. Макіївка

2011 – 2012 навчальний рік


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка