Тиждень екології «Подорож сторінками червоної книги: для учнів 5-8 класів»Скачати 11.25 Kb.
Дата конвертації06.03.2016
Розмір11.25 Kb.
Тиждень екології

«Подорож сторінками червоної книги: для учнів 5-8 класів»

29.01.2014 р. У рамках тижня екології було проведено гру «Подорож сторінками червоної книги: для учнів 5-8 класів»Мета заходу:

- ознайомлення учнів з рідкісними та зникаючими видами рослин і тварин України та своєї місцевості; дати принципові установки, якими треба керуватись у взаємовідносинах з природою ; сформувати уявлення про наслідки запланованих охоронних заходів.

- формування вміння і навички користуватися червоною книгою, розвивати допитливість, спостережливість.

- виховувати моральну відповідальність і обов’язок, зробити все для збереження довкілля, викликати турботу за майбутнє свого краю.

В ході гри діти познайомились з історією створення Червоної книги України (перша зупинка).

Друга зупинка подорожі була під назвою: «Тварини Червоної книги України».

Третя зупинка «Рослини. Первоцвіти просять захисту». За картками і картою діти визначали рослини, які є у Дніпропетровській області.

Четверта зупинка « загадка». Учитель запитував твердження, у яких дано відомості про об’єкт, тварину, рослину, а учні намагаються вгадати, про що йдеться.П’ята зупинка. Діти повинні були скласти пам’ятку до якої увійшли правила поведінки в природі з метою збереження рідкісних видів Флори та Фауни.

Таким чином під час гри учні детальніше ознайомилися з офіційним документом, який містить систематизовані відомості про рослини і тварини держави, зроблять власну своєрідну програму збереження місцевих видів, яким загрожує небезпека зникнення.


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка