Учень та його оточення



Скачати 47.21 Kb.
Дата конвертації26.02.2016
Розмір47.21 Kb.


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

БАГАТОПРОФІЛЬНА ГІМНАЗІЯ

WE ARE DIFFERENT

Розробка уроку з англійської мови

(2 клас)
Бойчук Ганна Михайлівна

учитель англійської мови

кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

м. Первомайськ

Луганської області

2011


Тема: Учень та його оточення.

Підтема: Людина. Зовнішність і одяг.

Мета:

  • узагальнити і систематизувати знання учнів з даної теми, формувати відповідну систему лінгвістичних понять, залучати учнів до діалогу культур;

  • стимулювати комунікативну мотивацію шляхом ознайомлення з комунікативною перспективою мовлення, сприяти розвитку зорової та слухової пам’яті, уваги, уяви, уміння логічно і послідовно виражати свої думки;

  • виховувати культуру мовлення, формувати позитивні риси характеру: працьовитість, доброту, активність при виконанні самостійної роботи.

Тип уроку: Урок узагальнення і систематизації знань.

Обладнання: підручник, тематичні картки.

Використана література:О.Д . Карп‘юк. Англійська мова. 2 клас. – Видавництво «Ранок», 2002.-221с.; Alison Blair, Jane Cadwallader « Zig - zag magic» .Oxford University Press; C. Lawday « Get set go». Oxford University Press

ПЕРЕБІГ УРОКУ

І. Організаційний момент:

1. Перевірка готовності учнів до уроку.

2. Привітання.

ІІ. Повідомлення теми, мети та завдань уроку.

ІІІ. Актуалізація опорних знань учнів:


  1. Лічилочка «1,2,3,4,5…»:

1, 2, 3, 4, 5.

1, 2, 3, 4,5.

Number 1.I can see

Tom and Katy on the tree.

1, 2, 3, 4, 5.

1, 2, 3, 4,5.

Number 2.I can see

Polly Parrot on the tree.

1, 2, 3, 4, 5.

1, 2, 3, 4,5.

Number 3.I can see

Mickey Monkey on the tree.

1, 2, 3, 4, 5.



1, 2, 3, 4,5.

Number 4.I can see

Lindy Lion on the tree.

1, 2, 3, 4,5.

1, 2, 3, 4, 5.

Number 4.I can see

Harry Hippo on the tree.


  1. Виконання артикуляційних вправ.

    1. Широко відкрийте рот і тримайте нижню щелепу нерухомою. Торкайтеся кінцем язика верхніх і нижніх зубів,не напружуючи губи.

    2. Тримаючи відкритим рот, торкайтесь кінцем язика внутрішньої поверхні правої і лівої щоки.

    3. Відкрийте рот,максимально опустіть щелепу.

    4. Максимально висуньте губи вперед.

    5. Максимально відведіть куточки губ назад.

    6. Швидко змінюйте положення губ.

ІV. Перевірка домашнєго завдання.

  1. Стор.111 (читання): I am a girl. My name is Pam. I have got two hands. I can clap. I have got two feet. I can jump. This is my brother. His name is Bill. He can run and swim. I have got a doll. My doll has got a pink face. It has got a small nose. My doll is in the toy box.

V. Фізкультхвилинка: пісня з рухами “Five little monkeys”:

1. Five little monkeys sitting on a tree.

Five little monkeys sitting on a tree.

Micky jumps up.

Daddy falls down.

Micky, Micky Monkey,



Please calm down.

2. Four little monkeys sitting on a tree.

Four little monkeys sitting on a tree.

Micky jumps up.

Mummy falls down.

Micky, Micky Monkey,

Please calm down.

3. Three little monkeys sitting on a tree.



Three little monkeys sitting on a tree.

Micky jumps up.

Brother falls down.

Micky, Micky Monkey,

Please calm down.

4. Two little monkeys sitting on a tree.

Two little monkeys sitting on a tree.

Micky jumps up.

Sister falls down.

Micky, Micky Monkey,

Please calm down.

5. One little monkeys sitting on a tree.

One little monkeys sitting on a tree.

Micky jumps up.

Baby falls down.

Micky, Micky Monkey,

Please calm down.

VI. Робота біля дошки:


  1. Вправа «Вкажи та назви»: учитель називає слово(назви частини обличчя або тіла) - учень знаходить відповідний малюнок і вказує на цю частину обличчя або тіла (Додаток 1, 2)

  2. Гра «Роз’єднай слова» ( учні діляться на групи,кожна група отримує однакове завдання. Виграє та група, яка першою роз’єднає і правильно назве слова):

Hairlegarmeyehandearnosemouthheadfingertoe

VII. Розвиток монологічного мовлення учнів. Робота з тематичними картками.

Describe the picture or a toy. (Опиши малюнок або іграшку).


































  1. Діти за бажанням описують улюблену іграшку або малюнок, використовуючи структури:

SHE HAS GOT…

HE HAS GOT…

IT HAS GOT…

VIІІ. Фізкультхвилинка: пісня з рухами “If you happy…”

If you’re happy and you know it clap your hands, (clap, clap)

If you’re happy and you know it clap your hands, (clap, clap)

If you’re happy and you know it

And you really want to show it,

If you’re happy and you know it clap your hands, (clap, clap)


If you’re happy and you know it nod your head, (nod your head)

If you’re happy and you know it nod your head, (nod your head)

If you’re happy and you know it

And you really want to show it,

If you’re happy and you know it nod your head, (nod your head)
If you’re happy and you know it touch your nose, (touch your nose)

If you’re happy and you know it touch your nose, (touch your nose)

If you’re happy and you know it

And you really want to show it,

If you’re happy and you know it touch your nose, (touch your nose)

If you’re happy and you know it clap your hands, nod your head, touch your nose

If you’re happy and you know it clap your hands, nod your head, touch your nose

If you’re happy and you know it

And you really want to show it,

If you’re happy and you know it clap your hands, nod your head, touch your nose


ІX. Проектна робота:

Учні за інструкцією малюють монстрика. Після закінчення роботи учні по черзі виходять до дошки і представляють свій проект.

This monster has got one head, five eyes, three noses, eight ears and dark hair. It has got fat body with four hands and six legs. It has got two fingers on each hand and three toes on each leg.

X. Підсумок уроку:


  1. Рефлексія:

- Чи сподобався вам урок?

- Що найбільше вам запам’яталось ?

- Яку оцінку ви сьогодні поставили б собі?

2. Виставлення оцінок з коментарем.

XI. Домашнє завдання: повторити слова з теми.

Додаток 1



Додаток 2





База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка