Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної мовиСкачати 45.89 Kb.
Дата конвертації07.03.2016
Розмір45.89 Kb.
Уже традиційно напередодні 21 лютого протягом тижня в нашій школі пройшли найрізноманітніші заходи присвячені Міжнародному Дню рідної мови. Це і конкурси, й виставки, і концертні програми, і просто змагання, а також цікаві уроки про скарби рідного слова, години спілкування тощо.

Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної мови.

Метою всіх проведених заходів було:


Серед учнів 4-х класів було проведено творчий конкурс «Диво калинове – чари барвінкові». Вірші, сенкани, акровірші – всі вони були достойні перемоги. Але за умовами саме цього конкурсу журі, до складу якого увійшли Т.С.Суконнік, Н.В. Соляр, Н.І. Поліщук мало обрати лише одну найкращу роботу.

Найкращою визнано композицію «Мова – жива душа народу» (сенкан з ілюстрацією), учениці 4-В класу (класовод Ярич В.В.) Кривошеї Катерини, яка відзначилася оригінальністю та майстерним виконанням роботи. Наші вітання!Мова

волошкова, веселкова.

Надихає, розвиває і чарує.

Мова – це жива душа народу.

Життя.

Серед учнів 3-х класів було проведено конкурс малюнків «Українська мова в моєму серці»

Народні ігри – це історія народу, оскільки вони відображають соціальне життя кожної епохи. З допомогою народних ігор діти опановують перші елементи грамотності, вивчаючи напам’ять вірші, скоромовки, лічилки. Класоводи 2-х класів під час перерв протягом тижня проводили «Калейдоскоп народних ігор», під час якого знайомили своїх вихованців з народними іграми.

18 лютого класовод 4-А класу Т.А. Міськова провела «Вернісаж української пісні».


c:\users\дмитрий\desktop\методобэднання виховні заходи\dsc01367.jpg
20 лютого відбувся інтелектуальний конкурс «Мандрівка до країни Фразеології» серед учнів 4-А та 4-Б класів, який підготувала і провела класовод Н.І. Ткач. У цікавій формі проходили змагання команд «Мовознавці» та «Лінгвісти». Захоплюючим був конкурс капітанів «Перевір себе». Знання фразеології гравці виявили, виписуючи сталі вирази з поезій Дмитра Білоуса. Завітала у гості й Муза творчості: з поданих фразеологізмів учасники складали прислів'я-речення.

Працівниками бібліотеки №2 та центральної дитячої бібліотеки проведено бібліотечні уроки «Мова – це душа народу, його поезія і пісня, і казка», «Подорож у минувшину».
c:\users\дмитрий\desktop\виховна робота\фото ярич по вих.роб\дит. бібл..jpgc:\users\дмитрий\desktop\виховна робота\dsc01336.jpg
Усний журнал «Український калейдоскоп»провела вихователь групи продовженого дня Т.В. Клецька.
c:\users\дмитрий\desktop\виховна робота\dscn3487.jpg
У 1-4 класах проведено:

- години спілкування: «Рідна мова в рідній школі», «Слово в душі – душа у слові», «Є мова – є нація»;

- уроки вільних думок: «Я знаю силу слова», «Краща мова єднання – українська»;

- відкриті уроки: «Математичний ярмарок», «Золота колиска рідної мови», «Мова моя – найдивніше диво»;c:\users\дмитрий\desktop\виховна робота\dsc01129.jpg
- мовні вікторини: «Як ми говоримо», «У світі цікавих слів і висловів», «Мовограй».

З нагоди святкування Міжнародного дня української писемності та мови в шкільній бібліотеці учні 8 А класу провели мовно-розважальну вікторину.

c:\users\heroin\desktop\новая папка\sam_2699.jpgc:\users\heroin\desktop\новая папка\sam_2712.jpg

c:\users\heroin\desktop\новая папка\sam_2703.jpg

У шкільній бібліотеці на читачів чекає постійно діюча, доповнена цікавими матеріалами, книжкова виставка «Барви рідної мови».c:\documents and settings\администратор\рабочий стол\sam_2687.jpg

На виставці представлено 31 примірник книг. Серед них словники, науково-методичні журнали, довідники, учнівські доробки, яскраві ілюстрації. Головне гасло виставки: "Плекатимеш мову - цвістимуть слова!"

Мово, веселим струмочком біжи

Та об'єднай всі джерельця малі.

Про Україну усім розкажи…Ці слова стали епіграфом до про ведення свята «Мово рідна, не мовчи», яке органзували учні 8-9 класів. Були вірші, проза, цитати відомих людей, пісні, танці і навіть інсенізації.

dsc00679 dsc00677

dsc00690

dsc00682

dsc00688


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка