Україна богодухівська районна рада харківської області богодухівський колегіум №2 наказСкачати 39.94 Kb.
Дата конвертації09.03.2016
Розмір39.94 Kb.


УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Богодухівський колегіум № 2
НАКАЗ


30.12.2015

Богодухів

432


Про результати участі учнів колегіуму в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році
Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 07.09.2015 № 915 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за №1318/20056 (зі змінами), Правил проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області, затверджених наказом Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 25.04.2012 № 241, зареєстрованим у Головному управлінні юстиції у Харківській області 14.06.2012 за № 42/1405, наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 15.09.2015 №386 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2015/2016 навчальному році», наказу відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації від 29.09.2015 № 220 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Богодухівському районі у 2015/2016 навчальному році» та наказу Богодухівського колегіуму № 2 від 28.10.2015 № 354 «Про підсумки проведення Дня науки та участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів» 69 учнів колегіуму взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

На підставі рішення журі та оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 17 учнів колегіуму стали переможцями (посіли перші місця) і ввійшли до складу команд для участі в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Другі місця посіли 17 чол., треті місця – 12 чол.

Слід відзначити якісну підготовку учнів з географії (учитель Ємельяненко В.М), з російської мови (учителі Герасименко В.А., Оксенич Д.В.), з фізики (учитель Остахова Т.М.), з німецької мови (учитель Вирвихвост В.О.), з англійської мови (учителі Богмацер О.В., Коваленко А.С.), історії (учитель Пилипенко Л.Г.), з української мови та літератури (учитель Саранча Т.І.), з правознавства (учитель Заяц І.С.), з біології (учитель Бець Л.Г.), з трудового навчання та технологій (учитель Микитенко О.В), з економіки (учитель Лещенко О.П., з інформаційних технологій (учитель Хижняк С.М.).

На жаль, не всі вчителі-предметники провели сумлінну роботу щодо підготовки учнів до ІІ етапу олімпіад. Про це свідчить відсутність І місце з математики, екології, хімії, інформатики, трудового навчання та технологій (дівчата), астрономії.

Для подальшої реалізації державної політики у сфері створення сприятливих умов для виявлення обдарованої молоді, розвиток її природних здібностей в певних галузях діяльності, а також залучення педагогічних працівників до роботи з нею

НАКАЗУЮ:


1. Оголосити подяку та врахувати результати олімпіад при виплаті щорічної винагороди вчителям, які підготували переможців (І місця) ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів: Ємельяненку В.М., Герасименко В.А., Оксенич Д.В., Богмацер О.В., Коваленко А.С., Вирвихвост В.О., Пилипенко Л.Г., Остаховій Т.М., Саранчі Т.І., Бець Л.Г., Лещенко О.П., Заяц І.С., Микитенко О.В., Хижняк С.М.

Вересень 2016 року

2. Оголосити подяку із занесенням до особових справ та нагородити грамотами і грошовою винагородою переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів:

Павленку Дмітрію (7-Б клас) – з фізики;

Мошенській Юлії (8-А клас) – з німецької мови;

Пащенко Марині (9-А клас) – з української мови та літератури;

Замниусу Миколі (9-А клас) – з інформаційних технологій;

Мушкетовій Вікторії (9-А клас) – з німецької мови;

Москаленко Дар’ї (9-Б клас) – з англійської мови;

Богмацер Лілії (10-А клас) – з російської мови та літератури;

Шевченко Марині (10-А клас) – з географії;

Літошку Владиславу (10-А клас) – з англійської мови, біології;

Рижонкову Ігорю (10-А клас) – з трудового навчання та технологій;

Кремениці Крістіні (10-Б клас) – з історії, правознавства;

Брусенко Тамарі (11-А клас) – з російської мови та літератури;

Ярошенку Володимиру (11-А клас) – з економіки;

Ножці Віталію (11-Б клас) – з географії;

Шаповал Валентині (11-Б клас) – з історії.

3. Класним керівникам: Яковлєвій О.С., Вирвихвост В.О., Саранчі Т.І., Калітіній Л.М., Ярошенко Л.О., Герасименко В.А., Оксенич Д.В., Пилипенко Л.Г. записати подяки в особові справи вищеназваним учням.

До 15.01.2016

4. Учителям-предметникам забезпечити ефективність підготовки учнів до участі в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів шляхом проведення індивідуальних занять.

Грудень 2015 року – лютий 2016 року

5. Керівникам методичних об’єднань:

1) Проаналізувати результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад на засіданнях методичних об’єднань.

До 15.01.2016

2) Розробити план заходів щодо якісної підготовки учнів до ІІ етапу олімпіад та включити його в план роботи методичних об’єднань на 2016/2017 навчальний рік.

До 28.08.2016

6. Учителям-предметникам, які будуть призначені відповідальними за прибуття учнів до місця від’їзду на ІІІ етап олімпіад, забезпечувати своєчасну явку учнів до відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації.

У дні проведення ІІІ етапу олімпіад

7. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Рідкокаші С.М. тримати під контролем виконання даних рекомендацій.

Січень-лютий 2016 року

8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Рідкокашу С.М.Директор колегіуму Т.Ємельяненко
Рідкокаша


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка