Урок-композицію «Поезія Шевченка в музиці»Скачати 12.44 Kb.
Дата конвертації08.03.2016
Розмір12.44 Kb.
«Ми славні нащадки Тараса»
«Благослови той день і час,

Коли прослалась килимами

Земля, яку сходив Тарас

Малими босими ногами…»


Тарас Григорович Шевченко... Його безсмертне ім’я і неповторні твори ось уже скільки років живуть у серцях народу, у його мріях і сподіваннях, пробуджуючи щирі й благородні почуття. Можливо, Тарас Григорович саме та людина, з якої кожен повинен брати приклад. У ці дні в нашій школі проходять заходи до Шевченківської річниці, присвячені великому творчому шляху та неоціненному доробку Великого Кобзаря.

У кожному учнівському колективі відбулася виховна година «Вінок Кобзаря». Чайкою В.М. підготовлено учнів, які в 5-11-х класах провели інформуючу хвилинку «Незабутній Шевченко» (розповідали цікаві факти з життя відомого митця, цитували вірші, читали прозу).

Традиційно відбувся конкурс газет. Серед найкращих можна відмітити газети 2-А, 10-А та 9-В класів.

Неабиякий інтерес серед учнів 1-4-х класів викликав конкурс малюнків та інсталяцій «Мій Шевченко». Найактивнішими були учні 1-Б, 1-В, 2-Б, 2-В, 3-А, 3-Б та 4-А класів, з чиїми роботами могли ознайомитися всі школярі.

Бібліотекарем школи Стрикун О.В. підготовлена тематична виставка «Життя та творчість Т.Г.Шевченка» (монографії, критичні статті, художні твори про Шевченка, твори Т.Г.Шевченка).

Учням 6-7-х класів учитель музики Колесник Л.А. запропонувала


урок-композицію «Поезія Шевченка в музиці».

Вперше серед дівчат школи відбувся конкурс «Довга коса - дівоча краса». Найдовша коса виявилася у Зіке Олени, 8-А клас (63см.). Переможцями стали: І м. – Майкут Юлія (4-А), ІІм. – Абдурахманова Руслана (2-В), Черняк Анна (2-В), Глушко Ірина (5-А) та Охрименко Анастасія (7-А), ІІІм. – Ратушинська Карина (2-Б) та Дяченко Анастасія (4-А), Виноградова Ангеліна (5-А), Косяк Вікторія (5-Б) та Захарова Юлія (8-А).


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка