Урок подарунок Тема. Ранкові і вечірні гігієнічні процедури. Практична робота Як правильно доглядати за порожниною рота



Скачати 37.91 Kb.
Дата конвертації26.02.2016
Розмір37.91 Kb.
Урок - подарунок

Тема. Ранкові і вечірні гігієнічні процедури. Практична робота Як правильно доглядати за порожниною рота.

Мета.Розповісти учням про ранкові та вечірні гігієнічні процедури; поглибити знання про значення гігієнічних навичок; учити доглядати за ротовою порожниною; виховувати бажання використовувати набуті гігієнічні навички у повсякденному житті за різних умов.

Обладняння. Ілюстрації, презентація, фізкультхвилинка, мультфільм.

Тип уроку . Урок формування та вдосконалення знань , умінь та навичок

Клас: 2
Хід уроку



І Організація учнів

Встали , діти , всі рівненько .

Посміхнулися гарненько

Настрій на урок взяли,

Працювати почали.

У нас сьогодні незвичайний урок , а саме урок – подарунок.

А який подарунок ви б хотіли б отримати?(Такі подарунки ви отримуєте від батьків)

А до нас завітало багато гостей. Але ще є один незвичайний гість –це Зубчик.

Який вам запропонує цікаві завдання,дасть багато корисних порад – це і буде для вас подарунок.

ІІ Актуалізація знань та мотивація навчальної діяльності.

_ Якою справою займаються звірята?



  • А що робить киця?

А для чого людям потрібно вмиватися?

Розповідь учителя

Ти вже знаєш , що чистота – це запорука здоров*я.І тому правила особистої гігієни треба виконувати щодня.

А подивіться мультфільм про Мойдодира . До чого закликає він?

Отже,що ви зрозуміли?

Зранку потрібно мити руки , обличчя, вуха. Почистити зуби. Витертися сухим чистим рушником.

Протягом дня не забувати мити руки після прогулянок, відвідуванням туалету, перед вживанням їжі.

Увечері перед сном слід умитися , почистити зуби, вимити ноги з милом.



ІІІ Вивчення нового матеріалу

1 Повідомлення теми

2 Поміркуйте! Скільки бактерій зібрано на брудних руках.

3Гра « Намалюйте Портрет» Намалюйте вірус , яким ви його уявляєте.


4( Кошик із засобами .Дитина відгадує і показує відгадку)




  • Маю я зубців багато,

Зачешу вас, як на свято. (Гребінець)

Люблю діток витирати. (Рушничок)

  • Як голівку будеш мити —

Не забудь мене налити. (Шампунь)

Мию , мию залюбки ,

Мию там , де брудно.

А купатись не люблю, бо від того худну. ( мило)


  • Ти нас, мабуть, знаєш, друже.

Ми тобі потрібні дуже!

З нами вірно ти дружи,

Свої зуби збережи. (Зубка паста і щітка

Правила догляду за шкірою.

Тіло людини вкрите шкірою, крізь яку виділяється піт та жир. На ній збирається пил, бруд. Тому обов’язково слід звільнити шкіру від бруду.

Вмиватися і руки мити треба щодня, купатися раз на неділю. Голову також необхідно мити регулярно, використовуючи шампунь І не забувати мити вуха. Щоб не трапилась така пригода.ВІрш

Стрілись мухи дві весною

Говорили між собою.

.Каже муха другій мусі:



  • Щось дзвенить у мене в вусі.

  • І сказала друга муха.

  • Ти погано мила вуха.

  • Як небудеш вух ти мити .
    Будуть вуха ще й боліти.

Фізкультхвилинка


Гра «Так чи ні?»

Якщо ти згоден із тим, що почуєш, скажи: «Так» - і плесни в долоні.



  1. Вмиватися потрібно щодня вранці і ввечері. Так чи ні?

  2. Зуби слід чистити вранці, ввечері і вночі. Так чи ні?

  3. Перед сном треба мити ноги. Так чи ні?

  4. Мити руки потрібно в один і той самий час. Так чи ні?

  5. Чистити зуби слід зубною щіткою і пастою. Так чи ні?

  6. Щомісяця треба перевірятися у стоматолога. Так чи ні?

Підсумок уроку

Які ранкові та вечірні гігієнічні процедури ви знаєте?



Який вид роботи вам сподобався?



База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка