Узгоджено затвердженоСторінка1/5
Дата конвертації08.03.2016
Розмір1.13 Mb.
  1   2   3   4   5

ВІДДІЛ ОСВІТИ

Костянтинівської районної державної адміністрації

Степанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів


УЗГОДЖЕНО ЗАТВЕРДЖЕНО

Заст. директора Директор школи

___________ Л.М. Пересічна ____________ Ю.А. Сотник

План виховної роботи

на 2014-2015 навчальний рік
Склала: Криса Г.В.,

Пед. організатор
Розглянуто і затвердженно

рішенням педагогічної ради школи 29.08.2014 р.

Протокол № 1

2014
ЗМІСТ
І. АНАЛІЗ ВИХОВНОЇ РОБОТИ У 2013-2014 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
ІІ. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ У 2014-2015 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
ІІІ. КАЛЕНДАРНЕ ПЛАНУВАННЯ ВИХОВНИХ ЗАХОДІВ
IV. СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК СИСТЕМИ ВИХОВНОЇ РОБОТИ
V. СПІВРОБІТНИЦТВО ШКОЛИ, СІМ’Ї, ПОЗАШКІЛЬНИХ ТА

ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ З МЕТОЮ РОЗВИТКУ

ОСОБИСТОСТІ УЧНІВ
VI. НАУКОВО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ
VII. ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИХОВНОГО

ПРОЦЕСУ
VIII. ПІДВИЩЕННЯ РОЛІ ГРОМАДСЬКОСТІ У ЖИТТІ ШКОЛИ


IX. ЗМІСТ ЗАСІДАНЬ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ КЛАСНИХ

КЕРІВНИКІВ 5-11 КЛАСІВ


X. РОБОТА МІЖ ЗАСІДАННЯМИ
XI. ВНУТРІШКІЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ З ПИТАНЬ ВИХОВАННЯ УЧНІВ
XII. СТРУКТУРА ВИХОВНОЇ РОБОТИ
XIII. СИСТЕМА ПРАВОВОГО ВИХОВАННЯ
XIV. СТРУКТУРА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

І. АНАЛІЗ ВИХОВНОЇ РОБОТИ У 2013-2014 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Виконуючи  завдання  і  реалізуючи основні принципи виховної роботи, виховна робота школи орієнтуються  на  нормативно – правову базу з питань  виховної роботи, а  саме Закони України «Про освіту”, «Про загальну середню освіту”, «Про позашкільну освіту», «Про охорону дитинства”, «Національну доктрину розвитку освіти”, «Конвенцію про права дитини”,  «Декларацію прав дитини”,  «Основні орієнтири виховання …» та нормативно – правові акти, документи  Міністерства освіти і науки України, обласного управління освіти, органів місцевого самоврядування.

Виховна робота педагогічного колективу школи була підпорядкована проблемній темі  школи «Впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес школи».

   Виконання завдань і реалізація основних принципів виховної роботи протягом навчального року здійснювалися за основними напрямками: • національно-громадянське виховання;

 • екологічне виховання та формування здорового способу життя;

 • трудове виховання;

 • воєнно-патріотичне виховання;

 • морально-правове виховання ( превентивне);

 • художньо-естетичне виховання;

 • творчий розвиток особистості;

 • родинно-сімейне виховання;

 • туризм та краєзнавство.

   В основу діяльності школи покладено принцип гуманізму, демократизму, незалежності від політичних, громадських та релігійних організацій, поєднання загальнолюдського і національного взаємозв’язку, розумового, морального, фізичного і естетичного виховання, науковості, диференціації, індивідуалізації змісту і форм освіти, розвиваючого характеру  навчання.

Виховна робота школи була спрямована на вирішення таких завдань:

• створення умов для розумового, духовного, морального, фізичного розвитку учнів;

• турбота про здоров'я учнів, пропаганда здорового способу життя;

• естетичне, екологічне та трудове виховання як одна з складових підготовки учнів до дорослого життя;

• продовження сумісної роботи психолого-педагогічної служби з педагогами, учнями, батьками;

• виховання громадсько-патріотичних якостей завдяки продовженню краєзнавчої та воєнно-патріотичної роботи.

   Над реалізацією мети  і завдань виховної роботи в школі  в 2013-2014 навчальному році  працювало 4 класоводи 1-4 класів, 7 класних керівників 5-11 класів,  1 Пед. організатор, практичний психолог.

Згідно плану виховної роботи в Степанівській ЗОШ І-ІІІ ст.. та плану районних заходів за 2013- 2014 н. р. в школі проведено 358 заходів, кількість учасників – 10244.

Проведено загальношкільних лінійок- 33, в тому числі тематичних – 18;

виховних годин , в тому числі тематичних – 30.

Національно-громадянське виховання

   Національно-громадянське виховання у 2013-2014  навчальному році реалізовувалося через проведення таких заходів, як Шевченкініана- заходи присвячені 200 річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка :

-лінійка «Вічно живий Кобзар»;

-виховна година у 5-6 класах на тему «Пейзажна лірика Т.Г.Шевченка»;

-виховна година у 7-8 класах –«Світова слава Кобзаря. Пам’ятники Т.Г.Шевченку у світі»;

- виховна година у 9 класі – « Мистецька спадщина Кобзаря.Жіночі портрети.»

-виховна година у 10-11 класах – «Світова слава Шевченка. Поезія Кобзаря в музичному мистецтві різних країн»

-виставка творів Т.Шевченка «Кобзарева криниця»

- стенд в бібліотеці «Вічно живий Кобзар»

-оформлений стенд «Тарасу Шевченку – 200»

-виступи лекторської групи на тему «Шевченко-художник»

-літературно- музичне свято «Звучать Шевченкові слова»

-конкурси –виставки малюнків 1-11 класи : «Спогади про Кобзаря» та «Малюю як Шевченко».( Переможці –учні 3 класу, класовод Проценко Г.Є.і 6 класу , кл. керівник Рощина Т.О.).

Учні нашої школи прийняли участь у районному літературному вечорі пам’яті «Єднаймося , брати, мої…», в районній виставці тематичних малюнків «Спогади про Кобзаря» і «Малюю як Шевченко» та районному конкурсі тематичних листівок «Великому Кобзареві – велика пошана» ( ІІІ місце), а також у районному конкурсі читців «Красномовна Донеччина» , присвяченому ювілею Т.Г.Шевченка, де наша учениця 11 класу Воловик Аліна отримала грамоту за артистизм і виразне читання .

Крім цього проводились заходи до Дня Соборності України: усний журнал «У єдності наша сила: до Дня соборності України»; години спілкування та виховні години за темами: «Ми від сьогодні- громадяни України» (1-4 кл), «Краса і велич символів державних» (5-11класи); позакласні заходи: конкурс-гра знавців рідної мови «Рідне слово»(6-7 класи), перегляд фільму «Афганістан в моїй душі»;тематична виставка літератури «Як люди вчилися бути громадянами».

   Не обійшли ми своєю увагою і  заходи, присвячені ювілейним датам відомих  видатних подій – подвигу героїв бою під Крутами та вшанування пам’яті Героя України- Євгена Березняка.. Були проведені бесіди, виховні години, тематичні виставки в бібліотеці, оформлені стенди.

До 80- роковин Голодомору 32-33 років в шкільному музеї «Джерело» педагогом- організатором та керівником музею Прокіпець С.В.був проведений урок пам’яті «Прости нас, пам’яте , прости» з учнями 8 та 10 класів основною метою якого було відродження історичної правди, вшанування пам’яті людей які стали жертвою Голодомору 1932-1933 років. На урок була запрошена жителька села Ємцева Галина Афанасіївна, яка була маленькою дитиною в роки Голодомору 32-33 років, але пам’ятає розповіді батьків та старшого брата про ті жахливі події про що і розповідала дітям. Крім того була проведена загальношкільна акція «Засвіти свічку», виховні години та виставка в бібліотеці. У шкільному музеї була оформлена тематична експозиція «Спогади земляків про Голодомор»», де зібрані спогади очевидців тих жахливих років (Велютіної А.П., Бабич М.І., Бєльчич М.І., Гальченко В. І., Коваленко В.М., Жаворонкової М.Д.,Сосницької М.М., Малахова А.І., Лола Т.К., Бєлівцова В.П. ) та різноманітні матеріали в ході пошукової роботи загону «Пошу» шкільного музею «Джерело».

Екологічне, трудове виховання

та формування здорового способу життя

   У рамках екологічного виховання у 2013-2014 н.р. відбулись трудові екологічні десанти з покращання та благоустрою прилеглої до школи території,  двомісячник з благоустрою. У березні 2014 року на прилеглій до школи території було насаджено нові дерева. Треба відмітити, що всі класи протягом року старанно доглядали за закріпленими за ними ділянками.

Вони самостійно висаджували квіти, пололи бур’яни. У вересні цього року відбудеться передача ділянок наступним классам.

      Попрацювали на ділянках і вчителі школи, і техперсонал. Минула весна була багата на суботники. Тому наші учні внесли свою долю  в прибирання і території біля пам’ятника загиблим воїнам в селі та біля РБК «Ювілейний».

Крім участі у трудових десантах з покращання прилеглої до школи території в школі проводиться профорієнтаційна робота. Вона ґрунтувалась на тісному зв’язку школи з вищими навчальними та середніми навчальними закладами. Школа співпрацює з Горлівським автодорожнім інститутом та Донбаською машинобудівною академією. На базі школи систематично відбуваються зустрічі учнів старших класів з представниками донецьких вузів, технікумів та ПТУ. В школі систематично проводяться класними керівниками виховні години, години спілкування, бесіди: «Вибір професій- крок у майбутнє», « Розумне про професію», «Праця – це здоров’я», рейди-огляди «Ми –господарі класу», акції «Чисті класні кімнати».

      Проведено заходи присвячені річниці Чорнобильської катастрофи:

загальношкільна лінійка -«Ми пам’ятати будемо завжди»( кл.кер Прокіпець О.М. та учні 9 класу), виховні години «26 квітня – День скорбрти», відкритий захід «Чорнобиль – трагедія ХХ століття», який провела кл.керівник 7 класу Суровицька Н.В.

Крім того в напрямку екологічного виховання проведені вікторина «Ми і світ природи» (1-4 кл.), симпозіум «Екологічні проблеми людства» ( 8-11 кл), «Зустріч птахів» (5-7 кл.) .

Учні нашої школи і члени гуртка «Природа і ми» ( керівник Швидка Л.М.) прийняли участь у районному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «Бджолоїдка -2014», в районному етапі Всеукраїнської акції «Галерея кімнатних рослин» - І місце, у еколого-краєзнавчому русі «Донбас заповідний» номінація «Друге життя речей» - ІІІ м., в рамках акції «Збережи ялинку» в номінації «Замість ялинки – зимовий букет» - ІІІ м., природоохоронній акції «Годівничка», у конкурсі «Крокус – 2014» - І м., , «Збережемо первоцвіти» - І м..Прийняли участь у акції «Діти за гуманне ставлення до тварин», в обласній с/г вікторині «Садово-городня академія», а також у природоохоронних акціях «День Землі» і «День Довкілля», присвячених 75 річчю Костянтинівського району.

Вручені грамоти найактивнішим учням: Гіпнер Н.- ,Шалатовській К. , Приходько О.– ученицям 10 класу, Листопад К., Савенко Н.- 7 класу., Гаврилюк Є., Франк Т.- 8 класу.

   Формування основ здорового способу життя здійснювалося через проведення різноманітних шкільних спортивних змагань, акції «Молодь проти наркоманії і СНІДу», тижня «Молодь обирає здоровий спосіб життя» у рамках яких відбулися тематичні бесіди, конкурс плакатів, спортивні змагання «Веселі старти». Традиційно пройшли Дні здоров’я у вересні та травні  минулого навчального року , Олімпійський тиждень та місячник спорту. Також традиційно проводилися різні шкільні (на канікулах) та районні змагання (з футболу – ІІ м., з баскетболу – ІІ м.).Найактивнішими були учні 4 класу, 10 класу і 8 класу та 9 класу. Серед них Каракушан С ., Дьомін В.- 10 кл., Орлов І, Крушельницький Д.- 9 кл., Слівченко І, Драгунов І, Шишкань Я., Бєлівцов А.- 8 кл., Воловик А та Ферин А. – 11 клас.

За краще виконання нормативів з фізкультури кращим визнано 8 клас ( кл. керівник Тимофєєва С.В.) , а за активну участь у спортивних заходах – 10 клас (кл. керівник Бєлівцова Т.В.). Їм вручені кубок та вимпел «Самий спортивний клас», всі спортивні активісти нагороджені грамотами та призами.

   В школі проводились профілактичні заходи, спрямовані на попередження алкоголізму, наркоманії серед неповнолітніх.

Учні прийняли участь у конкурсі буклетів на тему «Ми за здоровий спосіб життя». Найкращими були буклети учнів 7 класу ( кл. керівник Суровицька Н.В.), 5 класу ( кл. керівник Швидка Л.М.) та 11 класу ( кл. керівник Шавшина А.М.). Вони прийняли участь у районному конкурсі.

   Протягом 2013-2014 навчального року організовані та проведені зустрічі учнів школи з представниками служби захисту дітей, районного лікаря нарколога, який провів бесіду про шкідливість вживання наркотичних речовин, лікаря Артемівського ФАПу, яка провела бесіди про здоровий спосіб життя та профілактика боротьби з туберкульозом.

За місцем проживання учнів проводилась антиалкогольна та антинаркотична інформаційно-освітня робота:

- тематичні батьківські збори щодо питання негативних та шкідливих звичок у дітей;

- відвідування сімей, де батьки зловживають спиртними напоями;

- відвідування сімей учнів за місцем мешкання з метою обстеження умов їх проживання, сімейного виховання;

- сумісні рейди з соціальною службою Артемівської С/Ради за місцем мешкання учнів та їх сімей. 

   Практичним психологом протягом 2014 року проведені заходи з метою виконання  статті 56 Закону про освіту України та Державної програми  „Репродуктивне  здоров'я нації " на период до 2015 року:


 • вивчення соціометричного статусу кожного учня школи з метою подальшої  індивідуальної роботи ;

 • вивчення самооцінки, особливостей саморегуляції, емоційних особливостей кожного учня та рівень агресивності ; 

 • проведення годин спілкування з учнями школи з питань пропаганди здорового способу життя, репродуктивного здоров’я :

-«Наркотичні речовини: вплив на людину, класифікація» (10-11 клас)

-«Тютюн, алкоголь та здоров ‘я» (8-9 класи)

Слід відмітити , що крім проведених заходів учні школи прийняли участь у районних конкурсах екологічних агітбригад та «Молодь обирає здоров’я», присвячених 75 річчю Костянтинівського району. 

Військово-патріотичне виховання

   Військово-патріотичний напрямок виховної роботи у 2013-2014 н.р. знайшов відображення у проведенні заходів до 70 –річчя визволення Донбасу, Дня визволення села ( 6 вересня) від німецько-фашистських загарбників, Дня Перемоги (9 Травня) у Великій Вітчизняній війні, Дня захисника Вітчизни (23 лютого) та відзначення 25 річниці виводу Радянських військ з Афганістану( 15 лютого)

Діти брали активну участь у проведенні акції « Вахта пам'яті». На годинах спілкування учні розповіли про бойове минуле своїх найближчих ро­дичів, спираючись на зібраний матеріал, брали учать у мітингу, присвяченому 70-й річниці визволення Донбасу, по всіх класах проведено уроки мужності :

2 кл – Слухання оповідань В.Сухомлинського: «Недописаний лист» , «Чтобы гнев в серце не угас» .

3 кл.- «Вони захищали Батьківщину».

4 кл.- «70 років визволення Донбасу».

5 кл.- «Меморіал Савур-могила».

6 кл. – «Героїв пам’ятаєм імена».

7кл. – «Подвиг юних героїв під час ВВв».

8 кл. – Добасская наступательная операция».

9 – 11 кл.- «Визволення Донбасу. 70 років». Зустріч з Костешею С.П. ( він проходив службу в «Костянтинівській» 135 танковій бригаді. В 1943 році воїни 135 танкової бригади визволяли с.Артема від німецько-фашистських загарбників) та Штанько Н.Л.- поетесою, вчителем історії .

Пройшла загальношкільна лінійка «Стежинами партизанської слави», присвячена Дню партизанської слави, на яку була запрошена Личак В.І.(бувший учитель історії, член опікунської ради музею «Джерело») вона розповіла дітям про партизанський рух на Донеччині,та зокрема про дію партизанської групи Сагірова на території с. Артема та с.Степанівка.

Значна патріотична робота проводилась на базі музею школи під керівництвом пед.-організатора Прокіпець С.В. та загону «Пошук»: зустрічі з ветеранами війни , їх рідними (Кириленко Івана Власовича, Гомана Василя Акимовича, Широкорада Івана Івановича , а також малолітніми в’язнями концтаборів- Овсієвич Агафією Василівною та Маляром Віктором Борисовичем)) , збір матеріалів та поповнення експозицій , присвячених Великій Вітчизняній війні.

Учні 5-11 класів прийняли участь у конкурcі віршів , присвячених 70-річчю визволення Донбасу . Юлія Кістанова – уч.10 кл., посіла І місце в цьому конкурсі.

Провели Мітинги біля пам’ятника загиблим воїнам 135 танкової бригади в с.Артема до Дня визволення села 6 вересня (до 70 річчя визволення Донбасу) і до Дня Перемоги ( 9 травня). На мітинги були запрошені ветерани війни і мешканці села, яким довелося пережити страшні роки лихоліття.

В школі працювали волонтерські загони, які допомагали ветеранам і престарілим людям села в прибиранні присадибних ділянок і на передодні свят Дня Перемоги, Визволення Донбасу, Дня Захисника Вітчизни вручали ветеранам вітальні листівки і квіти.

В школі до Дня Захисника Вітчизни провели свято – зустріч «Солдатами не народжуються, солдатами становляться».Були запрошені випускники школи жителі села , воїни , які служили в лавах Радянської Армії і Збройних Силах України в різні роки ( Прокіпець О.М., Косточка М.В., Гордієнко І.Г., Тарасов І.М., Костеша С.П., ).Також провели конкурс між командами старшокласників « Ну-мо хлопці!». Переможцями стали команда учнів 10 класу. Всім учасникам гри вручені цінні подарунки і грамоти.

До 25 річниці виводу Радянських військ з Афганістану поновили стенд в музеї «Джерело» про воїнів –інтернаціоналістів нашого села, провели зустріч з воїнами - афганцями Лєбєдєвим І.Б. та Шачаніним О.Я.

Прийняли участь у районній акції «Вахта Пам’яті» про воїнів інтернаціоналістів і зайняли ІІ місце.

А також прийняли

- участь в районному конкурсі плакатів «Афганістан болить мені в душі» - І місце ( Савенко Наталія – 7 клас)

- участь у районному вечорі-зустрічі з воїнами-інтернаціоналістами «Солдат війни не обирає», до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25 – річниці виводу Радянських військ з аАфганістану.

Активну участь прийняли учні 8, 9, 10 та 11 класів.Всім активістам вручені грамоти та цінні подарунки.

Морально-правове виховання

   Морально-правове виховання учнів школи реалізовувалося через проведення тижня  правової освіти у жовтні 2013 року,  Всеукраїнського тижня права у грудні 2013 року, Місячника правових знань у квітні 2014 року,тижнів боротьби з наркоманією, алкоголізмом, тютюнопалінням, тижня історії та правознавства, конкурсів плакатів та малюнків „Права очима дітей", «Права дитини починаються з прав людини», батьківських зборів, лекцій для батьків, тематичних виховних годин: • «Права дитини» (1-4 класи),

 • «Особливості відповідальності неповнолітніх» (5-6 класи),

 • «Проти насилля в сім’ї» (7-8 класи),

 • «Стосунки між однокласниками в учнівському колективі» (9-10 класи).

   У жовтні 2013 року проведений тиждень правових знань. Протягом

Тижня правових знань  у школі згідно з планом заходів проведені:  

1. Галерея малюнківна тему «Мої права та обов’язки»        

2.Анкетування «Мої права та обовязки»

3. «Дидактичні ігри по правовому вихованню в початкових класах».

4. Зустріч з оперуповноваженим кримінального відділу Костянтинівського РОУМВД Дужак О.В. Вона доступно розповіла дітям про кримінальну ситуацію на даний час в районі, про відповідальність неповнолітніх за крадіжки, за наркоманію та алкоголізм, за порушення правил дорожньогоруху, за паління та брутальні слова і довго відповідала на питання ,які задавали учні. Зустріч була цікавою і дуже повчальною.

Також Дужак О.В. провела бесіду – лекцію на батьківських зборах про відповідальність батьків у вихованні дітей.

Багато заходів провели під час Місячника правових знань.

Були проведені зустрічі з Дужак О.В.. Учні школи прийняли участь разом з педагогом-організатором у районному проекті «Під крилом правового захисту» в рамках якого прийняли

- участь у конкурсі відеороликів- «Дитина це не власність» (учениці 11 класу Бєлівцова О.,Харченкова Н.)

- участь у конкурсі буклетів «Цінуй своє життя» ( учні 5 класу - Гармаш Т. Макогон М.. Бєлівцов О., учні 7 класу –Савенко Н., Листопад К., Ферин А, Воловик А. – 11 клас);

- участь у конкурсі мотиваторів ( Франк Т., Гаврилюк Є – учениці 8 класу);

- участь у конкурсі вітальних листівок комп’ютерного дизайну «Вітаємо з 75-річчям Костянтинівського району» ( учитель інформатики Зубко Є.Г., Дьомін В.-10 кл.. Бєлівцов А.- 8 клас);

- участь у районній правовій інтелектуальній грі «Правовий Брейн-ринг», присвячений 75-річчю Костянтинівського району ( зайняли 4 місце).

На базі бібліотеки школи постійно влаштовувались виставки на правову тематику. В школі створено юридичний лекторій для батьків, «Важких підлітків, куди вони можуть звернутися, якщо потрібна негайна допомога.

Моральне виховання в школі здійснюється в процесі безпосередньої участі учнів у виховних заходах, як класних, так і позакласних, шкільних. Практикуємо проведення Тижня етики, Тижня моралі, виставки плакатів «Умій себе поводити». Особливо яскраво це видно під час проведення класними керівниками заходів з учнями, а саме: тематичні години спілкування «Етичний кодекс класу», «Шукай друга, а знайдеш- тримай», «Хай добрим буде розум ваш, а серце – мудрим буде».

Вчителі-наставники прагнуть виховувати духовну моральну особистість, небайдужу до проблем близьких чи скривджених життям людей. В рамках акцій «Від серця до серця» пройшли збори коштів для дітей, які потрапили у біду і «Здравствуй, школо!- для дітей пільгових категорій школи.

У школі постійно ведеться робота з виховання толерантного відношення до людей.Майже кожного місяця було проведено засідання Ради профілактики правопорушень.На засіданнях Ради розглядались випадки порушення  поведінки учнями, схильними  до порушень  дисципліни, пропусків занять без поважних причин.

          Радою профілактики школи практикувались такі засоби впливу:

- винесення офіційного попередження про відповідальність за навчання та виховання дітей  батькам,

- винесення  офіційного попередження за противоправну поведінку учнів,    

- термін   для   виправлення  своєї  поведінки   інші.

Класні керівники здійснюють постійний контроль за відвідуванням занять учнів, за успішністю знань, проводять необхідні педагогічні консультації з батьками учнів, обстежують умови проживання дітей в сім’ї, вивчають характер та  прояви особистості учнів, здійснюють всю виховну роботу з дітьми девіантної поведінки, зустрічаються з учнями та іх батьками за місцем мешкання, проводять роботу по залученню учнів в гуртки та секції за інтересами, залучають до роботи у класі та в школі.

На початок навчального року на внутришкільному обліку був 1 учень- Кулик Владислав- 11 клас за правопорушення ( скоєння крадіжки). Він знаходиться на обліку у кримінальному відділі Костянтинівської міліції

На 01.06.2014 року  на  внутрішкільного  обліку учнів школи немає.

.  На обліку у школі перебувають діти, що  опинилися   в  складних  життєвих   обставинах – Шипілова Л. (8 клас), Найда В. ( 8 клас), Коробкіна Яна (4 клас).

     Паралельно з класними керівниками індивідуальну роботу проводила психолог школи – Тремба Г.В.. Так, за  минулий рік психологом школи складено шкільний банк данних на дітей контрольованої категорії.  З метою поглиблення інформації про дітей контрольованої групи проведені бесіди з класними керівниками та вчителями-предметниками , оброблені результати діагностування та надані рекомендації класним керівникам.  

         Практичним психологом школи Трембою Г.В. і класним керівником Суровицькою Н.В. . проведена індивідуальна робота з учнем 7 класу Бугаєвим Марком, який має девіації в поведінці.

          Проведені індивідуальні консультації для учнів, вчителів, батьків, адміністрації школи за питаннями: 

“Психологічний аналіз девіацій поведінки у підлітків”,

“Я і конфлікт”

           З метою профілактики порушень дисципліни, пропусків занять без поважних причин у 5-10 класах ведуться щоденники обліку дисципліни на уроках, відвідування уроків кожним учнем класу. Записи у щоденниках аналізуються а учні, схильні до пропусків занять без поважних причин, до порушень дисципліни та правил поведінки у школі, викликаються  на бесіди до адміністрації школи.

           Класні керівники проводять роботу з батьками і дітьми щодо оздоровлення сімейних відносин. У вересні та жовтні 2013, а також в січніі 2014 року класними керівниками були відвідані неблагонадійні сім’ї за місцем проживання, обстежені їх житлово-побутові умови, надані педагогічні консультації. Класними керівниками постійно здійснюється психологічно-педагогічний супровід та контроль цих сімей.

   Питання роботи школи з профілактики дитячої бездоглядності та попередження злочинності серед неповнолітніх розглядалися на засіданнях педради, нарадах при директорі, засіданнях НМК класних керівників:

вересень 2013 року  -  Про контроль за станом відвідування учнями    

                                     навчальних  занять

жовтень 2014 року   -  Про організацію профілактичної роботи щодо  

                                     правопорушень серед учнів

жовтень 2013 року  -  Про закріплення громадського інспектора;

вересень  2013 року  -  Про роботу профілактичної Ради у школі

січень     2014 року   -  Про результати виховної роботи у школі   щодо          

                                      профілактики правопорушень серед учнів   

травень  2014 року   -  Про зайнятість дітей девіантної поведінки під час

                                      літніх   канікул.


  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка