«Веселі старти»

Дата конвертації07.03.2016
Розмір7.45 Kb.

Згідно доручення голови Київської облдержадміністрації та Положення про захід у місті Вишневому Києво - Святошинського району 27 березня 2012 року пройшов обласний захід «Веселі старти». Метою змагань є формування свідомої потреби школярів до занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя, організація активного відпочинку дітей у дні шкільних канікул

Команду «Живчик», міста Ржищів, представляли учні 9 класу ЗОШ І-ІІ ст. – 5 хлопчиків та 5 дівчаток. Змагання проводилися в двох програмах: естафети з елементами баскетболу та стрітболу. Надзвичайний темп естафет підняв бойовий дух команди, об’єднав дітей в прагненні до перемоги та показав, що юні ржищівчани спритні, сильні та кмітливі.

За результатами естафети та стрітболу команда «Живчик» виборола 5 місце серед 20 команд.

Фіналом змагань було нагородження переможців кубками та медалями за зайняті І,ІІ,ІІІ місце та тортами всі команди, що прибули на змагання.