Відділ освіти Тлумацької райдержадміністрації Гринівецька Івано-Франківська область загальноосвітня школа І-ІІ ступенівСкачати 27.13 Kb.
Дата конвертації19.02.2016
Розмір27.13 Kb.
Відділ освіти Тлумацької райдержадміністрації

Гринівецька Івано-Франківська область

загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

23.11.-27.11.2015р.

Інноваційна діяльність як засіб підвищення педагогічної майстерності вчителя.2015р.

c:\documents and settings\адмін\рабочий стол\початкове\pb271759.jpg

З 23 по 27листопада у стінах Гринівецької ЗОШ І-ІІ ступенів

було проведено тиждень початкової освіти. У рамках тижня учні початкових класів були задіяні в різноманітних заходах.

Розпочався тиждень урочистим відкриттям,ознайомленням з планом тижня. Цікаво пройшли заходи цього дня:відбулася вікторина «Ми любимо казку» між учнями 1-4 класів,яка мала на меті закріпити знання із раніше прочитаних казок,розвивати монологічне та діалогічне мовлення учнів,уяву,пізнавальний інтерес,фантазію,творчість.

Продовжив роботу тижня конкурс «Умілі руки» між учнями 1-4 класів під керівництвом класних керівників. Метою цього конкурсу було розвивати творчість і майстерність при виготовленні виробів із пластиліну та кольорового паперу.

Діти вправно показали свої вміння та знання, які вони здобули на уроках трудового навчання.Вівторок 24.11.- Літературний день

Цього дня було проведено відкритий урок з літературного читання у 3 класі на тему: «За добро добром платять». Урок провела класний керівник-Когут Світлана Василівна. На уроці панувала доброзичлива,робоча атмосфера. Учні показали своє уміння творити,придумувати,моделювати ситуацію,вправно складали та пояснювали прислів’я. Цього ж дня було проведено конкурс «Доторкнутися словом до серця». Учні 1-4 класів декламували свої улюблені вірші.

Цього ж дня була надана індивідуальна консультація директором школи Яців О.В. керівнику методичного об’єднання Сітник М.В.

c:\documents and settings\адмін\рабочий стол\початкове\pb271390.jpg

Середа 25.11.-Математичний день

У середу відбувся відкритий урок з математики у 1 класі на тему: «Додавання і віднімання числа 0.Складання і розв’язування прикладів на додавання і віднімання чисел 0 і 1.Урок на належному професійному рівні провела класний керівник-Поптик Богдана Іванівна.

Щоб виявити рівень знань з математики була проведена вікторина «Математичний марафон».

Цього ж дня класними керівниками було проведено і організовано виховний захід на патріотичну тематику: «У нас одна Батьківщина-наша рідна Україна», на якому були присутні запрошені батьки та вчителі.c:\documents and settings\адмін\рабочий стол\початкове\pb251715.jpg

c:\documents and settings\адмін\рабочий стол\початкове\pb251697.jpg

c:\documents and settings\адмін\рабочий стол\початкове\pb251326.jpg

Четвер 26.11.-Мовний день

У четвер програмою тижня були заплановані відкриті уроки з української мови у 2 класі на тему: «Спостереження над силою голосу і темпом мовлення за текстами різних типів.».Урок провела класний керівник – Костюк Галина Богданівна.

У 4 класі урок української мови провела класний керівник - Сітник Мирослава Василівна на тему: «Прикметники – синоніми,прикметники – антоніми .Пряме та переносне значення прикметників.»

Також у четвер був проведений круглий стіл на тему: «Інноваційна діяльність,як засіб підвищення педагогічної майстерності вчителя.»Пятниця 27.11.

Цього дня було проведено підбиття підсумків Тижня початкової освіти та оформлення виставок за результатами проведених заходів.c:\documents and settings\адмін\рабочий стол\початкове\pb271744.jpg

c:\documents and settings\адмін\рабочий стол\початкове\pb271392.jpg

c:\documents and settings\адмін\рабочий стол\початкове\pb271745.jpg


c:\documents and settings\адмін\рабочий стол\початкове\pb271746.jpg


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка