«Відповідальність починається з мене» з 1 березня по 30 жовтня 2015року Координаційною радою затверджено план заходів щодо виконання та реалізації акції «Відповідальність починається з мене -2015»Скачати 47.42 Kb.
Дата конвертації07.03.2016
Розмір47.42 Kb.

На Калущині проходить Всеукраїнська інформаційно-профілактична

акція «Відповідальність починається з мене»

з 1 березня по 30 жовтня 2015року
Координаційною радою затверджено план - заходів щодо виконання та реалізації акції «Відповідальність починається з мене -2015», яка має на меті вирішити низку актуальних питань у сфері здорового способу життя молоді за рахунок:

- виявлення фактів порушення чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

- інформаційно-просвітницької роботи, співпраці з громадськими організаціями та засобами масової інформації тощо.

Запрошуємо молодь Калущини, громадських активістів активно долучитися до реалізації заходів в рамках Всеукраїнської акції. Від Вас залежить майбутнє держави, адже здорова молодь – запорука здорової країни.

19 березня в Новицькому НВК та в Голинській ЗОШ проведено акцію.

Організаторами акції стали: сектор молоді та спорту, відділ освіти Калуської райдержадміністрації, сектор кримінальної міліції у справах дітей Калуського МВ УМВС в Івано-Франківській області.


Організовано та проведено лекції та бесіди: «Твоє майбутнє – в твоїх руках», «Шкідливий вплив психотропних речовин на організм підлітка»,
«Профілактика негативних явищ в учнівському середовищі».
Діти ознайомились із негативним впливом алкоголю, тютюну та наркотичних речовин на організм дитини та підлітка. Проведено роз’яснювальну роботу про відповідальність за придбання і вживання алкогольних напоїв неповнолітніми особами. Для усвідомлення дітьми власної поведінки та формування життєвої мети проведено патріотичну лекцію «З Україною в серці». Роздано буклети з профілактичною тематикою.
Також в рамках щорічної Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції “Відповідальність починається з мене” проведено рейд по торгових точках селища Войнилів, сіл Студінка, Новиця, Негівці, Голинь щодо недопустимості продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім особам.


описание: dmsu

На виконання розпорядження районної державної адміністрації від 19.03.2015 р. № 76 «Про проведення в районі інформаційно - профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» та на виконання обласної комплексної програми «Молодь Прикарпаття» з метою популяризації та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед підлітків та молоді, виявлення та підтримка талановитої молоді.

В період з березня по травень 2015 року сектором молоді та спорту спільно з відділом освіти, службою у справах дітей, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектором кримінальної міліції у справах дітей проведено ряд заходів відповідно до районної молодіжної, інформаційно - профілактичної акції Відповідальність починається з мене. Основними завданнями Акції є проекти:

КОНТРОЛЬ ПРОДАЖУ”

Координаційною радою райдержадміністрації з проведення Акції, а саме завідувачем сектору молоді та спорту Л. Паньків, в.о. начальника відділу освіти О. Гулевич, начальник відділу служби у справах дітей Л. Касіянчук, директор районного ЦСССМ Р. Мигович, опер – уповноважений КМС Д А. Микитин організовано та проведено вечірні рейди 29 березня, 18 квітня та 16 травня 2015 року по 26 населених пунктах району:

- щодо виявлення фактів порушень чинного законодавства з незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів,

- обстеження вулиць населених пунктів району на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів,

- здійснювалась інформаційно – просвітницька робота, розповсюджено інфо – стікери з телефоном “Гарачої лінії” в торгових точках та буклети і плакати щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

- співпраця з громадськими організаціями та засобами масової інформації, які активно долучилися до реалізації заходів в рамках Всеукраїнської акції.

ФЛЕШ –МОБ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Молодь Калущини, громадські активісти активно долучилися до реалізації заходів в рамках Всеукраїнської акції.

На сьогоднішній день в Україні спостерігається суттєве зменшення фізичного навантаження, рухової активності і занять спортом у молодих людей і підтвердженням цьому є той факт, що близько 50% молоді мають незадовільну фізичну підготовку. До того ж все частіше зустрічаються випадки зловживання молоддю алкоголем та наркотичними засобами. Тому одним із шляхів вирішення зазначених негативних впливів в молодіжному середовищі є виховання почуття відповідальності за стан власного здоров’я і створення моди на здоровий спосіб життя.

Зокрема, фахівцями із соціальної роботи з учнями 9 - 11 класів Голинської, Войнилівської, Староугринівської загальноосвітніх шкіл та Новицького, Тужилівського, Зборянського НВК району проводились бесіди, тренінги на теми: «Шкідливі звички та їх наслідки», «Шкідливий вплив алкоголю і тютюнопаління на організм підлітків», «Здоров’я – цінність нашого життя». Метою даних заходів було ознайомити учнів з видами шкідливих звичок, їхнім впливом на організм школярів, та направити дітей до ведення здорового способу життя, сформувати у них прагнення займати активну життєву позицію, сприяти визначенню власних духовних цінностей.Проведено анкетування, де висвітлювались проблеми тютюнопаління в учнівському середовищі. Діти брали активну участь в обговоренні актуальних питань і визнали, що здорове молоде покоління – основа нової нації. Важливим засобом формування здорового способу життя в учнів у процесі навчальної діяльності є залучення їх до спорту. Важливе значення має реалізація тісного зв’язку школи та сім’ї на формування здорового способу життя. Адже саме сім’ї належить вирішальна роль у забезпеченні таких складових здорового способу життя, як загартовування організму, заняття спортом та виховання навичок особистої гігієни в побуті.

Сектор молоді та спорту


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка