«З вогнем не жартуй!»Скачати 50.52 Kb.
Дата конвертації07.03.2016
Розмір50.52 Kb.
КАТЕРИНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

27631, с. Катеринівка, вул. Шкільна, 5, тел. 30-28-62прямая со стрелкой 22


Аналіз проведення у школі Тижня знань

безпеки життєдіяльності на тему «З вогнем не жартуй!»
Згідно з річним планом школи на 2013/2014 навчальний рік, наказу по Катеринівській ЗШ І – ІІІ ступенів від 4 листопада 2013 року №___ «Про проведення у школі Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «З вогнем не жартуй!», наказу відділу освіти, молоді та спорту Кіровоградської райдержадміністрації від 30 серпня 2013 року № 275 «Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності у дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах Кіровоградського району у 2013/2014 навчальному році» та з метою поліпшення роботи із запобігання травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки під час пожежі, удосконалення і узагальнення знань з Правил пожежної безпеки в школі з 11 листопада по 13 листопада 2013 року був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «З вогнем не жартуй!». Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань пожежної безпеки було охоплено 100% (130) учнів навчального закладу.

3а підсумками Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «З вогнем не жартуй!» у школі були проведені такі заходи:  1. Видано організаційний наказ про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «З вогнем не жартуй!».

  2. Заступником директора з виховної роботи Лопушнян С. М. було розроблено Положення про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «З вогнем не жартуй!» в Катеринівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Кіровоградської районної державної адміністрації, розроблений план-заходів та план-сітка щодо проведення Тижня знань БЖ «З вогнем не жартуй!».

  3. 4.11.13 року заступником директора з виховної роботи Лопушнян С. М. була проведена інструктивна наради з класними керівниками, педагогом-організатором, керівниками гуртків напередодні проведення заходів.

4. Протягом тижня було проведено такі заходи:

4.1. 11.11.13 року Відкриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «З вогнем не жартуй!» - загальношкільна лінійка, оголошення плану роботи.

4.2. 12.09.13 року класні керівники та класоводи 1 -9 класів провели тематичні бесіди, виховні години, тренінги, усні журнали, години спілкування:


Клас

Тема

1.

Год. спілк. «З сірниками не бавтесь діти, бо можна згоріти»

2.

Год. спілк. «Небезпека від вогню»

3.

Бесіда: «Хай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває»

4.

Ділова гра «Вогонь – наш друг чи ворог?»

5.

Класна година «Обережно – вогонь!»

6.

Бесіда «Вогнище»

7.

Бесіда «Вогонь друг, вогонь ворог»

8.

Інформаційне повідомлення «Обережно, вогонь!»

9.

Класна година: «Причини виникнення пожеж» (круглий стіл)

Бібліотекар школи Муравчик Г. В. організувала виставку-огляд спеціальної літератури «Вогонь-друг, вогонь-ворог».

ЗДВР Лопушнян С. М. організувала показ мультфільмів «Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежа_ серія 4» та «Пожежа» для учнів 1-5 класів.

4.3. 13.11.13 року показ документального фільму «Пожежники» та «101 – служба порятунку» для учнів 6-9 класів.

4.4. 14.11.13 року педагог-організатор Муравчик Г. В. провела конкурс тематичного малюнку на тему «Вогонь не іграшка» 1-6 класи та буклетів на тему «А ти знаєш правила пожежної безпеки?» 7-9 класи.

Бібліотекар школи Муравчик Г. В. провела для учнів 1- 5 класів конкурс віршів, ребусів та загадок про пожежну безпеку.

4.5. 15.11.13 року був проведений загальношкільний захід - виступ шкільної агітбригади ДЮП «13 клас» на тему «Не жартуй з вогнем!», який підготували педагог-організатор Муравчик Г. В. керівник вокального гуртка Коханенко Т. А. та керівник хореографічного гуртка Профатило М. М.

По закінченні Тижня всі класні керівники та класоводи підготували та здали матеріали проведення Тижня.

Комісія з підведення підсумків відзначила кращі роботи та визначила переможців.

Закінчився тиждень загальношкільною лінійкою, на якій були підведені підсумки роботи, відзначені найактивніші учні, визначено найкращий буклет серед 7-9 класів та найкращі малюнки учнів 1-6 класів.

Переможцями в конкурсі малюнків стали:

• І місце – 6 кл.;

• ІІ місце – 3 кл.;

• ІІІ місце – 4 кл.

Переможцями в конкурсі буклетів стали:

• І місце – 8 кл.

• ІІ місце – 9 кл.

• ІІІ місце – 7 кл.

Крім того буде організована екскурсія до пожежно-технічної виставки-музею Головного управління МНС у Кіровоградській області для учні 2 - 5 кл. (домовленість на 20.11.13 р. та 22.11.13 р.)

Найбільш ефективною формою роботи в школі є проведення тижнів знань безпеки життєдіяльності, так як дозволяють всю роботу зробити безперервною й системною та спланувати її на підвищення поінформованості учасників навчального процесу про негативні наслідки пожежі та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику від вогню.

Заходи, які педагогічний колектив провів з 11.11.2013 р. по 15.11.13 р. були цілеспрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя. Всі заходи під час проведення Тижня знань БЖ на тему «Не жартуй з вогнем!» пройшли на належному рівні. Кожен день був цікавим, корисним та різноманітним.

Матеріали проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «З вогнем не жартуй!» викладанні на шкільному сайті http://katerynivka-kir.edukit.kr.ua/ у рубриці Тижні БЖ.

Педагогічний колектив школи приділяє особливу увагу навчанню дітей Правилам пожежної безпеки. Ознайомлювати учнів з Правилами пожежної безпеки педагоги починають з перших днів навчання у школі. Оптимально діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надавати першу медичну, само- та взаємодопомогу можна навчити тільки застосовуючи різноманітні форми та методи виховної роботи, у тому числі інтерактивні, практичні, проблемно-пошукові тощо. Робота педагогів допоможе дітям убезпечити себе в реальному житті та принесе свої результати, що допоможе істотно знизити кількість пожеж за участю дітей. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростуть дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.


Аналіз тижня буде обговорено на нараді при директору 18.11.13 року.
Крім того підсумки Тижня будуть висвітлені на шпальтах шкільної газети «Katerschool@rambler.ru» в кінці листопада.


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка