За що я люблю свій клас?Скачати 39.92 Kb.
Дата конвертації05.03.2016
Розмір39.92 Kb.
За що я люблю свій клас?
У школі мене оточують однокласники, друзі, вчителі. Але найбільше я приділяю увагу моїм друзям-однокласникам.

Я вчусь у сьомому класі, де неможливо бути сумною людиною.

Мій клас дуже веселий і дуже непередбачуваний, але й старанний.

Ми активно беремо участь у різних змаганнях, і конкурсах, і фантазуємо над нашими роботами. Мої друзі дуже веселі , активні люди, але у кожного є свій талант .Сашко завжди дуже активний на перервах. Петро у нас дуже гарний фізик, і коли він виросте, створить вічний двигун . Ярослав у нас новенький, і у нього є талант розмовляти різними смішними голосами .Щепаняк Андрій у нас дуже гарно розбирається в комп’ютері .Тамара дуже начитана й цікава людина . Соломія у нас найкраще вчиться, з нею дуже цікаво розмовляти на різні теми , вона дуже гарно співає . Настя у нас найтихіша у класі, вона дуже любить малювати . Братушенко Андрій читає реп. Наш клас дуже гарний, цікавий, буйний, активний!!!!!!!

Степанковська Світлана

Я люблю свій клас. Наш 38 кабінет - найкращий у школі… був першого вересня - на початку навчання. Він оформлений у ніжно-зелених тонах, але, на жаль, шпалери ми якось непомітно вже згризли. У нашому кабінеті є стіна, уся прикрашена капелюхами. Один капелюшок схожий на корову і далматинця одразу, другий-весь кольоровий - нагадує жуйку, третій - стилю «сафарі». Серед експонатів стіни - два відьомські капелюхи, один чорний, інший фіолетовий. Багато дітей приходили подивитися на цю стіну. Також у нас є стіна грамот, на якій виставлено усі наші дипломи, похвальні листи, грамоти тощо. Ця стіна - наша гордість! Ще в нас в класі висить проектна дошка. На ній висять, наприклад, наш «самвидав» - газета про Болгарію, наші фотографії, наші графіки успішності, а часом і неуспішності) та чергувань. А на дверях нашої класної «КЛАСНОЇ!» кімнати поруч з табличкою «7 клас» висить плакат з гербом та прапором Болгарії!

Я люблю свій клас. Наш 7 клас - найкласніший клас у школі. Усього нас дев’ятеро і всі ми різні. Цього навчального року до нас прийшов один новенький – Новосельський Ярослав. Він уже майже влився в колектив. Також у нашому класі є дві нерозлучні подружки – Соломія Власова і Настя Омелянюк. Вони завжди разом і ніколи не сваряться. Я спілкуюся із Світланою Степанковською. Іноді ми сваримось, але майже завжди з часом миримось. Ще в нашому класі вчиться найвідоміший розбишака і математик школи – Петя Давлетов. Він іноді гуляє з Сашею Бригінцем, і тоді вони їдять так названі «бутікі», тобто бутерброди, винятково якими й живиться Петро. А іноді всі його бачать з Андрієм Щепаняком, і вони грають в електронні ігри. Співак – репер класу Андрій Братушенко товаришує з Ярославом. Ось і весь наш клас. Ми завжди залюбки беремо участь у шкільних конкурсах і майже завжди виграємо. Ми веселі, крикливі, енергійні розбишаки. З нами неспокійно, як на вулкані, але весело, як на каруселі, галасливо, як у зоопарку, несподівано, як у цирку. Ніхто не розуміє, як наш класний керівник Тетяна Володимирівна виховує нас у «дурці», яка завжди в нашому класі. Я читала в одній статті, що любов, це коли люблять не за щось, а всупереч усьому. Це саме про наш клас! Наш клас нема за що не любити!!!

Кіпіані Тамара


Я люблю свій клас за те, що тут є мої друзі, які завжди підтримають мене в складну хвилину, за те, що в нас найвеселіший та найбурхливіший клас в школі. Наш класний керівник, мабуть, найкращий в школі . Ще в мене найкращій друзі в школі.

Саша Брігінець

Я люблю свій клас тому, що тут мені завжди весело. У мене є друзі, з якими я охоче проводжу час. Мене навчають добрі вчителі , які завжди мені допомагають. Також у класі дуже гарно й затишно. У нас панує дружня атмосфера й веселий настрій.

Андрій Щепаняк

Я люблю наш клас, бо в нас гарний колектив і всі мої друзі. А ще в нас найкращий клас, ми перемагаємо на всіх конкурсах. Ми веселі та жваві. Кожний учень нашого класу – індивідуальність, і мені це подобається.Давлетов Петро

У мене є багато друзів з інших шкіл, які запрошують мене відвідати саме їхню. Але при ближчому знайомстві виявляється, що жодна з них не може конкурувати з моєю.

Мені подобаються люди, що оточують мене упродовж мого навчання. Навіть, якщо я прийду з поганим настроєм, однокласники завжди розважать мене, підтримають, допоможуть. Саме у «Тріумфі» я знайшла справжніх друзів—веселих, щирих, не схожих на мене, проте таких, які збагачують мій досвід.

Я ніколи не сумнівалася у своїй школі, бо вона дарує мені якісне навчання, і кожен день, проведений у ній, лишає тільки гарні спогади.

Власова Соломія

У моєму класі живе дух перемоги, дух веселощів, креативності та буйної фантазії.

Завжди на шкільних пісенних конкурсах ми займаємо перші місця і наші номери найвеселіші! Та це не просто так, адже в нас є найкращий і найкреативніший куратор у світі - Тетяна Володимирівна, яка у всьому нам допомагає. А ще в моєму класі ніколи не буває трьох речей: тиші, нудьги й суму. У нас завжди весело - і на перервах, і на уроках!

Омелянюк Настя


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка