Законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу»Скачати 205.43 Kb.
Дата конвертації23.02.2016
Розмір205.43 Kb.
ІНФОРМАЦІЯ

про виконання плану роботи Тарутинської районної державної

адміністрації Одеської області за ІІ квартал 2013 року

 

Районною державною адміністрацією упродовж ІІ кварталу 2013 року продовжено здійснення організаторської роботи з реалізації вимог і завдань, визначених законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу» та інші. 

Пріоритетами звітного періоду в роботі райдержадміністрації було визначено низку цілей, направлених на:

 

- розгляд підсумків: виконання бюджету Тарутинського району за I квартал 2013 року; виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тарутинського району за I квартал 2013 року; роботи зі зверненнями громадян в органах виконавчої влади і органах місцевого самоврядування району за I квартал 2013 року; роботи управління  Пенсійного фонду України в Тарутинському районі за I квартал 2013 року;- розгляд стану роботи: виконавської дисципліни та хід виконання актів і доручень Президента України В.Ф. Януковича структурними підрозділами райдержадміністрації за I квартал 2013 року; охорони праці на підприємствах, організаціях, установах Тарутинського району за 2012 рік.

 

Найважливіші питання життєдіяльності району розглядались в районній державній адміністрації на засіданнях колегії, апаратних нарадах райдержадміністрації та на засіданнях інших постійно діючих органів, утворених головою райдержадміністрації. 

Одним з найважливіших чинників у забезпеченні реалізації повноважень районної держадміністрації є здійснення організаційно-контрольних заходів, підвищення ефективності прийняття управлінських рішень.

 

Аналіз інформацій структурних підрозділів райдержадміністрації свідчить про те, що заходи, які передбачені квартальним планом роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року, в цілому виконані. 

Планом роботи на ІІ квартал 2013 року передбачалось наступне:

 

Розділ I:

 

Для розгляду на засіданнях колегії районної державної адміністрації було заплановано 6 питань.За рішенням голови райдержадміністрації (голови колегії) додатково включено до порядку денного засідання колегії  3 питання, а саме:

1) «Про додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та погашення заборгованості з її виплати» - на виконання протокольного доручення голови РДА засідання загальної апаратної наради від 23.04.2013 р. протокол № 16;

2) «Про стан погашення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України платниками Тарутинського району» - на виконання доручення голови ОДА від 25.04.2013 р. № Д/01/06-02/23;

3) «Про організацію роботи з питань навчання та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Тарутинського району» - на виконання листа управління державної служби Головдержслужби України в Одеській області від 25.04.2013 р. № 118/615-13.

 

Також, за рішенням голови райдержадміністрації (голови колегії) згідно доповідної записки першого заступника голови РДА від 29.04.2013 р. виключено з плану роботи 1 питання, а саме: «Про стан охорони праці на підприємствах, організаціях, установах Тарутинського району за 2012 рік» - у зв’язку з перебування у відпустці відповідального працівника за дану роботу. 

Проведено 1 засідання колегії райдержадміністрації (протокол № 2 від 16.05.2013 р.) на якому розглянуто 8 питань, (5 - згідно плану, 3 - за рішенням голови колегії РДА), визначених статтями 17-18, 23 і 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», зокрема, в галузях:

- бюджету та фінансів – 1;

- соціально-економічного розвитку – 1;

- соціального забезпечення та соціального захисту населення – 4;

- забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян – 2.

 

За підсумками розгляду 8 питань, які виносилися до розгляду на засіданні колегії, головою районної держадміністрації видано 3 розпорядження. 

Розділ I виконано за винятком 1 питання, розгляд якого перенесено на III квартал п.р.

 

Розділ II:

 

Для організації дієвого контролю за виконанням указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, власних розпоряджень та вирішення оперативних питань для розгляду на апаратних нарадах у голови райдержадміністрації було заплановано 46 питання.За рішенням голови райдержадміністрації згідно доповідної записки першого заступника голови РДА від 16.05.2013 р. виключено з плану роботи 1 питання, а саме: «Оцінка результатів діяльності районної державної адміністрації за І квартал 2013 року» - у зв’язку з відсутністю в облдержадміністрації даних по Одеській області в розрізі по районах.

За рішенням голови райдержадміністрації (голови колегії) додатково включено 23 питання до порядку денного апаратної наради РДА.

Проведено 13 апаратних нарад, розглянуто 66 питання (43 - згідно плану, 23 - за рішенням голови РДА) за результатами яких головою районної державної адміністрації надано 26 доручень. В апаратних нарадах взяли участь заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій району, а також голови виконавчих комітетів селищних та сільських рад.

Розділ II виконано за винятком 1 питання, розгляд якого перенесено на III квартал п.р.

 

Розділ III:

 

Даним розділом передбачалось підготовка і видання головою райдержадміністрації 15 розпоряджень з різних питань. Розділ 3 виконано не в повному обсязі (за виключенням 2-х розпоряджень, які планувались та по закінченню кварталу не було підстав для їх прийняття).Відповідно до плану роботи райдержадміністрації за звітний період головою райдержадміністрації у відповідності до основних галузевих повноважень, визначених статтями 17-27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», видано 184 розпоряджень по основній діяльності і 60 розпоряджень з кадрових питань.

 

Розділ IV:

 

Згідно з планом роботи райдержадміністрації необхідно було провести 37 різноманітних заходів: 

Згідно плану роботи були отримані позитивні результати проведення заходів:

 

1)        Проведено прийом та надано консультацій 172 суб’єктам підприємницької діяльності. Сформовано 169 документ дозвільного характеру.2)        Проведено семінару 23 квітня 2013 року із виконкомами селищних та сільських рад району з питань Бюджетного кодексу України.

3)        Проведено 2 засідання координаційної ради із забезпечення надходжень до місцевих бюджетів району та здійснення оперативного аналізу надходжень до державного бюджету від Тарутинського району, та 2 засідання комісії з врегулювання проблемних питань у сфері земельних відносин та наповнення місцевих бюджетів від плати за землю та продажу земельних ділянок

4)        Проведено 3 засідання районної комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

5)   Проведено 14 профілактичних рейдів «Літо-2013» по виявленню бродяг, безпритульних підлітків з метою запобігання злочинності та правопорушень – таких підлітків не виявлено.

6)   Проведення заходів щодо впровадження сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, створення нових та поповнення вже існуючих прийомних сімей – на обліку перебуває 1 родина потенційних усиновлювачів, та 2 родини прийомних батьків.

7)   Узгоджено: положення про архівні підрозділи; номенклатури справ на 2013 рік; інструкції з діловодства: Височанської, Вільненської, Євгенівської, Калачівської, Красненської, Лісненської, Надрічненської, Миколаївської, Новотарутинської, Петрівської І, Петровської ІІ, Перемогівської та Підгірненської сільських рад.

8)   Упорядковано документів та і складання описів постійного зберігання: Височанської, Калачівської, Красненської, Надрічненської сільських рад.

9)            Проведено 3 засідання комісії райдержадміністрації із загальнообов’язкового соціального страхування на випадок тимчасової втрати працездатності та витратами, зумовленими похованням.

10)        Проведено 1 засідання комісії по роботі з кадрами при райдержадміністрації.

11)        Проведено: 6 - занять з правового і професійного навчання працівників структурних підрозділів РДА; 3 - навчальних семінарів з головами виконавчих комітетів селищних та сільських рад для надання правової, методичної і практичної допомоги у здійсненні ними повноважень органів виконавчої влади.

12)        Проведено 1 конкурс по заміщення вакантних посад державних службовців V-VII категорії при райдержадміністрації.

13)        Проведено засідання постійно діючої ради з питань охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю при голові райдержадміністрації (пр. № 1 від 28.06.2013р.).

14)        Проведено 5 засідань координаційної ради з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення; 1 засідання комісії по розподілу путівок на санаторно-курортне лікування пільговому контингенту; 3 засідання районної комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення та 3 засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

15)        Протягом 2 кварталу п.р. не було потреби в проведенні: засідання районної комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби; засідання опікунської ради з питань захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

16)    Проведено 3 засідання дорадчого органу з питань сімей, які опинились в кризовій ситуації при райдержадміністрації. 

17)        Проведено 52 особистих прийомів, на яких прийнято 110 заявників. На всі звернення надані відповіді згідно чинного законодавства. Відповідно до прийнятого розпорядження голови РДА від 26.12.2012 р. № 925/А-2012 у ІІ кварталі 2013 року було проведено 6 виїзних прийомів керівництвом райдержадміністрації: 29 квітня 2013 року - в Веселодолинську та Перемогівську сільські ради, 31 травня 2013 року – в Миколаївську та Юр’ївську сільські ради, 18 червня 2013 року – у Вільненську сільську раду, 26 червня 2013 року – в Рівненську сільську раду. Результати проведення виїзних прийомів висвітлюються на шпальтах районної газети «Знамя труда» та на сторінках Веб-сайту райдержадміністрації.

 

18)   Організовано 1 засідання колегії райдержадміністрації, за підсумками прийнято 3 розпорядження голови РДА, та 14 апаратних нарад райдержадміністрації.19)    Проведено 3 засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при райдержадміністрації. На засіданнях цієї комісії розглядаються ситуації, що призводять до звернень громадян до вищих органів виконавчої влади, на Урядову телефонну «гарячу лінію» і повторних звернень та приймаються рішення щодо вирішення проблемних питань громадян на місцевому рівні.

20)    Проводилися сходи громадян в рамках реалізації проекту «Народний бюджет», за результатами було визначено проблемні питання. Складалися протоколи сходів громадян. Звіт надано до Прес-служби Губернатора та аналізували зібрану інформацію для управління комунікацій з громадськістю ОДА. 

21)    Організовано та проведено 1 засідання громадської ради при голові райдержадміністрації (протокол № 3 від 29.05.2013).

22)    Проведено 1 засідання районної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми.

23)    14 травня 2013 року проведено районний конкурс «Молодь обирає здоров’я» в якому взяли участь команди з 18 загальноосвітніх шкіл.

24)     Спортивні районні заходи: 21 травня 2013 року відбулися змагання I етапу спартакіади серед збірних команд держслужбовців та представників органів місцевого самоврядування району, у 2 етапі змагань, які проводилися в смт. Овідіопіль команда району також взяла участь; 28 травня 2013 року проведено 1 етап Кубку голови облдержадміністрації з футболу – в змаганнях взяли участь 8 футбольних команд. Переможцем стала команда з смт. Серпневе.25)    Проведено тематичні вечори, концерти, історичні години, вечори-зустрічі, літературні вечори, літературно-музичні композиції, книжкові полки, а саме:

1 квітня п.р. - проведений час веселого настрою «На вулиці Сміху»;

2 квітня п.р. - тематична полка «Чесний і совісний Близнець» до 80-річчя від дня народження Віктора Семеновича Близнеця;

4 квітня п.р. - до 70-річчя визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників проведена година мужності «Незабываемый апрель 44-го», бесіда та екскурсії по залу Бойової слави до Дня Визволення міста - героя Одеси від німецько-фашистських загарбників «Одесса город -  герой»;

5 квітня п.р. - до Всесвітнього дня здоров’я проведена година здоров’я «Здорові звички – здоровий спосіб життя», годину здоров’я «Здорові звички – здоровий спосіб життя», книжкову полку «Здоров’я – це скарб. Збережемо його», бесіду «Спокуси і помилки людини», тематичну полку «Враги нашего здоровья»;

до Всесвітнього дня авіації і  космонавтики провели бесіду «Земля-Космос: вахта без вихідних», інформаційну годину «Шлях у міжзоряний простір», тематичну полку «Їм підкорилося небо», інформаційну годину «Гагарін - піонер космосу»;

16 квітня п.р. - до 100-річчя із дня смерті Михайла Михайловича Коцюбинського оформили відкриту полицю «Неповторний майстер слова»;

20 квітня п.р. - учні старших класів фортепіанних відділів дитячої музичної школи прийняли участь у обласному огляді – конкурсі старших класів;

27 квітня п.р. - пройшов І тур регіонального фестивалю-конкурсу «Молодь Fest» під патронатом губернатора Одеської області Е.Л.Матвійчука;

30 квітня п.р. - творчий звіт на підтвердження звання «Народний» народних колективів району;

до 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка провели: літературну годину «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», книжкові виставки «Національна премія ім. Т.Г. Шевченка», «На вічному шляху до Шевченка», годину поезії «Із Кобзарем у серці», літературний вечір «Живописних справ майстер», літературні читання «Співець народної долі»; бібліографічний огляд літератури «Невмирущий Кобзар»; 

до 95-річчя від дня народження Олеся Гончара провели: книжкові виставки «Осяяна усмішка Олеся Гончара», «О. Гончар – художник світла і поет», тематичну полку «Спадщина О. Гончара: невідомі сторінки», літературну годину «О. Гончар – духовний батько незалежної України», огляд літератури «Із творчої спадщини письменника»; 

до дня Чорнобильської трагедії провели: бесіди «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської», «Світ про Чорнобиль пам’ятає», годину-реквієм «Весна, отравленная страхом», тематичну полку «Чорнобиль: горе і біль», виставка-реквієм «Чорнобильський вітер по душах мете, Чорнобильський пил на роки осідає», урок-реквієм «На Чорнобиль летять журавлі»;

до 100-річчя від дня народження Марії Савченко провели: годину інформації «Мария Савченко - новатор колхозного производства», перегляд періодичних видань «Видатна людина - Савченко Марія Харитонівна», «Заслужений робітник сільського господарства УРСР», бесіду «Трудовий подвиг Марії Савченко»;

до 100 - річчя  від дня народження Андрія Борисовича Сєвєрного, радянського астронома, академіка, вченого астрофізика провели тематичні полки «А.Б. Сєвєрний – видатний вчений астрофізик», «Вчений астрофізик А.Б. Сєвєрний», «Зоряне небо Андрія Сєвєрного», бесіди «Всесвітньо відомий вчений-астрофізик Андрій Борисович Сєвєрний», «Вагомий внесок Андрія Борисовича Сєвєрного в розвиток української та світової астрономічної науки», огляд періодичних видань «100-річчя академіка Андрія Борисовича Сєвєрного», «Видатний вчений – астрофізик»; 

до 110- річчя від дня народження Миколи Заболоцького оформили тематична полка «Власний голос російського поета»; 

до Великодня провели конкурс «Писанка мальована, з любов’ю подарована», година народознавства «Христос Воскрес» - сміється сонечко з небес!», виставочну експозицію «Писанка до Великодня»;

9 травня п.р. - до Дня Перемоги провели: мітинг, концерт, виставку-спогад «На всі часи, на всі віки у спогадах живі»; зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни «Вечен ваш подвиг в сердцах поколений»; книжкову виставку «Пам'ять вічно жива»; годину пам’яті «Пам'ять про вас в нашім серці жива»; літературно-музичній вечір «Песня звала в бой»; годину поезії «И строки порохом пропахли»; вечір зустріч «Війна відгриміла та пам'ять жива»; літературно-музичну композицію «Вічна пам'ять всім, хто загинув, вічна слава всім, хто живий»; огляд літератури «О подвиге, о доблестях, о славе»; урок мужності «Герої не вмирають»;10 травня п.р. - в селищі Бородіно відбулося урочисте відкриття підвідного газопроводу;

до Дня Матері провели відкриту розмову «Все найдорожче, що з нами, починається з мами»;  до дня Європи провели: книжкові виставки «Євроінтеграція – стратегічний курс України», «Україна на шляху до Європи»; тематичну виставку «Україна – європейська держава, дискусію «Молодь крокує у Європу»; перегляд літератури «Знайомтесь: європейська література»;

15 травня п.р. - проведено засідання літературного клубу «Буджакська ліра»; 16 травня п.р. - пройшов VI Ювілейний регіональний фестиваль конкурс «Квітучий Буджак» у якому прийняли участь учні дитячої музичної школи;

до 140-річчя з дня народження Павла Скоропадського провели: книжкову полку «Сторінки історії: Українська Держава Павла Скоропадського», тематичні полки «Скоропадський – гетьман України», «Залізний гетьман», книжкову полицю «Історична місія гетьмана Павла Скоропадського», книжкову виставку «Гетьман України – Павло Скоропадський», бесіду «Павло Скоропадський – визначний державний і військовий діяч України», історичний урок «Павло Скоропадський – гетьман Української держави»;

18 травня п.р. - в районному будинку культури відбувся святковий концерт присвячений Дню працівників культури; з 30 травня по 3 червня всі працівники клубних закладів пройшли атестацію;

21 травня п.р. - у будинку культури села Красне відбувся районний фестиваль-конкурс «Співуча родина»;

22 травня п.р. - у районному будинку культури пройшла виставка кращих робіт учнів художнього відділення дитячої музичної школи та звітний концерт;

24 травня п.р. - до Дня слов’янської писемності та культури  в селі Рівне відбувся щорічний фестиваль «Безсмертний слід Кирила і Мефодія», бесіду   «Кирило і Мефодій – апостоли-сподвижники»,  книжкова виставка «Пером начертанная мудрость»; усний журнал «Сторінками слов’янської писемності», відкриту полку «Кирило і Мефодій – апостоли подвижники», годину цікавих повідомлень «Перлини народної мудрості», історичну годину «Виникнення письма у слов’ян», книжкову виставку «Творці слов’янської писемності»; 

до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням провели: книжкову виставку «Тютюнопаління як світова проблема», діалог-питання «Пити, курити чи жити?», годину спілкування «Тютюн і здоров’я», усний журнал «Дія нікотину на організм людини», зустріч з лікарем «Цигарки – це не для мене», бесіду «Палити – здоров’ю шкодити», бібліографічний огляд «Сигаретный дым – яд»; до Міжнародного дня музеїв провели: годину мистецтв «Мистецтво, що звертається до серця», книжкову виставку «Культурна спадщина Одещини: музеї», заочну подорож «Великі музеї світу»,  заочну подорож  «По музеям и выставочным залам Одессы», хвилинки мистецтва  «П’ять хвилин з мистецтвом»;

24 травня п.р. - пройшла зустріч з представниками  центра зайнятості  «Профессии, нужные нашему краю»;

25 травня п.р. - проведено бесіду «Великий гражданин Бессарабии» до дня вшанування пам’яті Інзова І.М.;

до 110-річчя від дня народження Івана Андріановича Багмута оформлена тематична полка «Цікавий своєрідний світ Івана Багмута»; 

до 170- річчя із дня смерті Маркіяна Семеновича Шашкевича провели інформаційну годину «Перший русин в Галичині»; 

29 травня п.р. - в Тарутинському  національно-просвітницькому центрі офіційно відкрилась виставка картин молодої починаючій свій творчий шлях художниці Райлян Яни Миколаївни; 

до Міжнародного дня захисту дітей провели конкурсна – розважальна програма присвячена дню захисту дітей «Страна, под названием детство», конкурс малюнків «Мир глазами детей»,  літературно-музичну годину «Хай сонцю і квітам всміхаються діти»;

3-13 червня п.р. - проведена презентація літньої програми читання книжкова виставка «Лето, книга, я – друзья», рекомендаційні списки  літератури по класах «Что читать летом?», презентація літній програми читання «У книжек нет каникул»; 

8-9 та 16 червня  п.р. - у районі в несених пунктах Бородіно, Малий Ярославець Другий та Петрівськ Перший пройшли перші тури районного конкурсу «Ранкова зірка»;

17 червня п.р. - організували культурно-розважальну програму присвячену дню медичного працівника «Слава нашим докторам»; 

до 150-річчя від дня народження Георгія Вульфа провели: бесіди «Повернені імена», «Вчений-кристалофізик Георгій Вульф»; тематичну полку «Вульф Георгій Вікторович – радянський кристалограф», «Вульф Георгій Вікторович – російський фізик-кристалограф»; інформаційну годину «Вульф Георгій – вчений-астрофізик»;

до дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні провели: мітинг  «Да будет проклята война!»; бесіду «Так починалась війна», вечір пам’яті «Земле, 41-й не забудь!», інформаційну годину «День, коли прийшло лихо», книжкову полку «Набат памяти народной», відкриту полку «Пам'ять зі сльози і крові», годину пам’яті «Память о вас в нашем сердце жива», книжкову полку «И память о войне нам книги оживляют»;23 червня п.р. - прийнято участь у проведенні дня сіла Нове Тарутине;

26 червня п.р. - свої картини виставила молода художниця Ганна Кондарюк; 

до Дня Конституції України провели: концертну програму  «Основа жизни – мой основной закон!»; книжкові виставки «Конституція країни – основний закон нашого життя», «Твої символи, Україно!», усний журнал «Наш закон – наша сила», книжкову полицю «Головний закон України», година державності «Конституція України – закон життя, закон дії», історичний урок «Живи моя Держава, Україна!», бесіду «В нас єдина мета – Україна свята, нездолана ніким і ніколи», тематичну полку «Україна моєї мрії», брейн-ринг «З Конституцією на ти»;

до Дня Молоді провели бесіди «Молодість – моє майбутнє», «Незрівняної молодості час»; учні художнього відділення Тарутинської музичної школи прийняли участь у обласному конкурсі на приз газети «Одеські вісті», де отримали нагороди І, ІІ, ІІІ місця у різних напрямках живопису.

 

Також в районі проводились і інші різноманітні заходи. 

Розділ V:

 

Відповідно до плану роботи передбачалось здійснення низки контрольних заходів, направлених на перевірку з виїздом на місце виконкомів місцевих рад, підприємств та установ. 

         - 10 законів України:«Про освіту» - перевірено 33 заклади освіти щодо дотримання нових стандартів початкової освіти, проведено Державну підсумкову атестацію в 4, 9 і 11 класах;

«Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» - надано консультацій 172 суб’єктам підприємницької діяльності. Сформовано 169 документ дозвільного характеру;

«Про Державний реєстр виборців» - протягом кварталу було здійснено періодичне поновлення бази даних Реєстру виборців району, а саме: опрацьовано відомостей стосовно виборців нездатних самостійно пересуватися – 39 чол.; померлих – 122 чол.; зареєстрованих у Тарутинському районі – 99 чол.; знятих з реєстрації – 127 чол.; змінено ПІБ – 42 чол.; виповнилось 18 років – 138 чол.; змінено МН або ДН – 2 чол. та інше;

«Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» -  контроль за виконанням даного закону проводився протягом кварталу;

«Кодекс законів про працю України» - проведено 8 перевірок;

«Про оплату праці» - проведено 8 перевірок;

«Про охорону праці» -  проведено 6 перевірок;

«Про колективні договори і угоди»  - перевірено 151 колективний договір;

«Про органи та служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» - проведено 14 профілактичних рейдів в 14 населених пунктах району;

«Про звернення громадян» - постійно здійснюються перевірки стану організації роботи зі зверненнями  громадян в структурних підрозділах райдержадміністрації, селищних та сільських радах згідно графіку затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 04.01.2013 р. № 14/А-2013.

 

3 укази Президента України:від 11.07.2005 р. № 1086/2005 «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей» - перевірено умови утримання під опікою 6 дітей. В ході перевірок порушень не виявлено.

від 07.02.2008 р. № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян державної влади та органів місцевого самоврядування» - 29 квітня 2013 року була проведена перевірка якості ведення роботи із зверненнями громадян в Веселодолинській та Перемогівської сільських радах, 31 травня 2013 року – в Миколаївській та Юр’ївській сільських радах, 18 червня 2013 -  у Вільненській сільській раді, 26 червня 2013 року  – в Рівненській сільській раді. Під час перевірки якості ведення роботи із зверненнями громадян була надана практична та методична допомога спеціалістам, які відповідають за роботу із зверненнями громадян, направлені довідки про усунення виявлених недоліків;

від 16.04.2010 р. № 542/2010 «Про деякі питання забезпечення здійснення повноважень місцевими державними адміністраціями» - призначень керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади – не було.

 

3 доручення Президента України:від 29.06.2010 р. №1-1/1378 щодо своєчасної виплати заробітної плати - проведено 8 перевірок;

від 17.08.2010 р. № 1-1/1827 щодо створення належних умов для перебування в інтернатних закладах хворих дітей, інвалідів та громадян похилого віку – виконання доручення знаходиться на постійному контролі;

від 11.01.2011 р. №1-1/30 – до протоколу засідання Громадської гуманітарної ради під голосуванням Президента України В.Ф. Януковича від 22.10.2010 р. «Про стан життєзабезпечення людей з особливими проблемами та шляхами розв’язання проблем інвалідів» – виконання доручення знаходиться на постійному контролі.

 

- 1 Постанова Кабінету Міністрів України:від 02.06.2010 р. № 395 «Питання виготовлення і видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї» - протягом 2 кварталу в районі видано 27 посвідчень батькам багатодітних сімей.

 

Протягом 2 кварталу п.р. були здійснені і інші перевірки в межах повноважень:1) щодо законності і правильності призначення спеціалістами ДСД і субсидій – 42;

2) стану дотримання мінімальних гарантій у заробітній платі та своєчасної її виплати на підприємствах і організаціях району – 8;

3) дотримання чинного законодавства про працю щодо дітей на підприємствах та організаціях – працюючих неповнолітніх не виявлено;

4) умов проживання дітей в неблагополучних сім’ях, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях опікунів (піклувальників)  - перевірено утримання 12 дітей порушень не виявлено та 30 будинків де закріплено житло за дітьми-сиротами;

5) умов утримання та виховання дітей у притулку – порушень не виявлено;

6) здійснення виконкомами Миколаївською та Юр’ївською сільськими радами делегованих повноважень органів виконавчої влади – йде підготовка відповідного акту перевірки

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації, виконуючи план роботи у ІІ кварталі 2013 року, здійснювали і інші різноманітні організаційні заходи з питань перевірки, при виконанні заходів не було суттєвих проблем на шляху досягнення результату.   

Робота структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів органів виконавчої влади щодо надання інформацій про виконання планових заходів потребує більш відповідального відношення, а саме: відділу комунікацій з громадськістю апарату, відділу освіти та головного спеціаліста з питань мобілізаційної роботи апарату.

 

 

ПРОПОЗИЦІЇ: 

1. Рекомендувати першому заступнику голови і керівнику апарату райдержадміністрації щодо постійного розгляду на апаратних нарадах з підлеглими ходу виконання заходів квартальних і місячних планів роботи структурних підрозділів, та прийняти необхідні заходи до тих, хто не виконує відповідні вимоги стосовно належного планування в райдержадміністрації. 

 

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади:-          своєчасно і належним чином виконувати заплановані заходи;

-           пропозиції до плану роботи, погоджені із заступниками голови райдержадміністрації та керівником апарату надавати до відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації не пізніше ніж за 15 днів до початку кварталу;

-           нагадати, що додаткові (позапланові) питання включаються до плану роботи райдержадміністрації за рішенням голови райдержадміністрації, та  виключаються з затвердженого плану на підставі доповідної записки заступника голови (відповідно до розподілу обов’язків), керівника апарату райдержадміністрації.

 

3. Робочій групі з перевірки здійснення виконавчими комітетами селищних та сільських рад району делегованих повноважень органів виконавчої влади  своєчасно надавати довідки про проведення перевірки для підготовки відповідного акту. 

4. У зв’язку з виконанням плану роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2013 року пропонуємо зняти з контролю розпорядження голови райдержадміністрації від 29.03.2013 р. № 106/А-2013 «Про план роботи Тарутинської районної державної адміністрації Одеської області на ІІ квартал 2013 року» з урахуванням остаточної реалізації у ІІІ кварталі 2013 року усіх заходів, що не виконувались протягом квітня - червня 2013 року. 

 

 

 Начальник відділу організаційно-кадрової

роботи апарату райдержадміністрації                                                                 Т.І. Попас 

 

15 липня 2013 року


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка