Звіт Регіонального комітету з економічних реформ у Чернігівській області з 10 по 14 вересня 2012 року Дата і місце проведення заходу Суть заходуСкачати 58.64 Kb.
Дата конвертації09.03.2016
Розмір58.64 Kb.


Звіт

Регіонального комітету з економічних реформ у Чернігівській області

з 10 по 14 вересня 2012 року


Дата і місце
проведення заходу


Суть заходу

Стислий опис результатів діяльності

Тип заходу: «Засідання робочих груп Регіонального комітету, наради керівників робочих груп»

10 вересня 2012 року, обласна державна адміністрація

Нарада голови облдержадміністрації В.М. Хоменка за участю начальників окремих обласних управлінь.

Обговорено питання освоєння коштів, виділених з Державного бюджету на будівництво об’єктів соціальної сфери в області.

11 вересня 2012 року, обласна державна адміністрація

Нарада з керівниками адміністративних органів під керівництвом  в.о. заступника голови облдержадміністрації Л.П. Подоляка.

Розглянуто питання дерегуляції, розвитку підприємництва, реформування надання адміністративних послуг, створення доступних та зручних умов для реалізації прав фізичних та юридичних осіб щодо отримання таких послуг. Акцентовано увагу на нагальній необхідності прискорення підготовки до відкриття та забезпечення безперебійної роботи Центру з надання адміністративних послуг у м. Чернігові, яке заплановано на 20 вересня ц.р.

11 вересня 2012 року, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Участь голови облдержадміністрації В.М. Хоменка у засіданні Організаційного комітету з підготовки та проведення заходів на 2012 – 2013 роки у зв’язку з
70-ми роковинами Корюківської трагедії за участю заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Б.М. Жебровського, заступника Міністра культури України Т.Г. Кохана, директора Українського інституту національної пам’яті В.Ф. Солдатенка та ін.

Присутніх поінформовано про планомірну роботу облдержадміністрації на виконання Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з 70-річчям Корюківської трагедії», відповідної постанови Верховної Ради України та розпорядження Кабінету Міністрів України.

Наголошено на важливості належного фінансування програми, зокрема, на виділенні близько 50 млн грн на спорудження у м. Корюківка Меморіального комплексу з ушанування пам’яті жертв німецько-фашистських загарбників.11 вересня 2012 року, обласна державна адміністрація

Нарада заступника голови облдержадміністрації О.М. Шанойла з керівниками молокопереробних підприємств області.

Висвітлено питання щодо ходу виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2012 «Про затвердження мінімально допустимого рівня цін на молоко на 2012 рік», якою затверджено мінімально допустимий рівень цін на молоко незбиране другого ґатунку –
2200 гривень за 1 т без урахування податку на додану вартість.

11 вересня 2012 року, обласна державна адміністрація

Робоча нарада заступника голови облдержадміністрації В.М. Геращенка.

Проаналізовано хід освоєння коштів по забезпеченню житлом постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС та інвалідів війни.

12 вересня 2012 року, обласна державна адміністрація

Нарада голови облдержадміністрації В.М. Хоменка.

Обговорено питання про стан під’їзних доріг та першочергову потребу їх ремонту з метою повного забезпечення підвозу учнів та вчителів до місць навчання. Особливу увагу керівник області приділив вирішенню цих питань у сільській місцевості.

12 вересня 2012 року, обласна державна адміністрація

Нарада заступника голови облдержадміністрації В.М. Тканка.

Розглянуто питання про хід виконання плану заходів та обговорено проблемні питання, які виникають під час підготовчого процесу до Всеукраїнського літературно-мистецького свята «Седнівська осінь». Присутніх ознайомлено зі сценарним планом проведення заходу, поінформовано про проведену роботу з благоустрою селища та парку Лизогубів.

13 вересня 2012 року, обласна державна адміністрація

Засідання робочої групи Комітету «Розвиток гуманітарної сфери»
під керівництвом заступника голови облдержадміністрації В.М. Тканка.

Розглянуто питання стосовно підсумків вступної кампанії 2012 року у вищих навчальних закладах області.

13 вересня 2012 року, обласна державна адміністрація

Нрада голови облдержадміністрації В.М. Хоменка.

Обговорено питання проведення реконструкції каналізаційно-очисних споруд в обласному та районних центрах регіону. Розглянуто питання щодо виготовлення проектно-кошторисної документації, джерел фінансування та прогнозованих показників щодо здійснення цих робіт.

13 вересня 2012 року, Чернігівська філія ПАТ «Укртелеком», селекторна студія

Участь заступника голови облдержадміністрації В.М. Геращенка у селекторній нараді Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України А.М. Близнюка.

Обговорено актуальні питання діяльності житлово-комунального господарства, підготовку до нового опалювального сезону, проаналізовано реалізацію в регіонах державних програм, фінансовий стан підприємств житлово-комунального господарства, акцентовано увагу на необхідності проведення системної роботи з ліквідації дебіторської заборгованості. Розглянуто питання щодо передачі гуртожитків у власність територіальних громад.

14 вересня 2012 року, обласна державна адміністрація

Нарада голови облдержадміністрації В.М. Хоменка.

Розглянуто питання про хід виконання плану посіву озимих культур у районах області.

Тип заходу: «Громадські та експертні обговорення, інші публічні заходи, робота зі ЗМІ»

11 вересня 2012 року, Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфі-кації працівників органів державної влади, органів місцевого самовряду-вання, державних підприємств, установ і організацій

Засідання за «круглим столом» за участю голови Громадської ради при облдержадмі-ністрації С.В. Пасталиці, заступника голови Громадської ради Н.П. Проскуріної, депутата обласної ради, голови постійної комісії обласної ради з питань агропромис-лового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів А.В. Дідура, заступника начальника Державного управ-ління охорони навколишнього природного середовища в області Т.Г. Дадашевої, представників: прокуратури м. Чернігова; Деснянського басейнового управління водних ресурсів; обласної інспекції з охорони пам’яток археології, історії та монументального мистецтва; а також представників обласного, міського та районного депутатських корпусів.

Тема: «Ялівщина. Стан, проблеми та шляхи їх вирішення». Представлено попередній аналіз проекту «Детальний план території. Функціонально-планувальна організація лісопарку Ялівщина» з точки зору відповідності його вимогам до природо-заповідного об’єкту.


14 вересня 2012 року, Прилуцький район

Виїзний день-приймальня головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації на базі управління праці та соціального захисту населення Прилуцької райдержадміністрації.

Прийом громадян з питань соціального захисту населення.Заступник начальника головного

управління економіки облдержадміністрації О.Д. Хомик
База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка