Звіт щодо реалізації Указу Президента України від 28. 03. 2008 «Про заходи щодо сприяння розвитку пластового (скаутського) руху в Україні»Дата конвертації19.02.2016
Розмір39 Kb.
Звіт

щодо реалізації Указу Президента України від 28.03.2008 «Про заходи щодо сприяння розвитку пластового (скаутського) руху в Україні» та наказу МОН України від 05.05.2008 № 367 «Про сприяння розвитку пластового (скаутського) руху в Україні» (упродовж 2013 року) у ХСШ № 29
  • Морально-етичне та національно-патріотичне виховання, формування духовності та поваги до історичної спадщини українського народу, відзначення визначних дат, які пов’язані з національно-визвольним рухом, та заходи з патріотично-виховної, культурно-просвітницької, краєзнавчої роботи:

  • Виховними досягненнями цього напрямку є знання та розуміння особистих, родинних, громадянських, національних та загальнолюдських цінностей, уміння співпрацювати з іншими, працювати в групі та колективі, уміння прощати та просити пробачення, єдність моральної свідомості та поведінки, єдність слова і діла. У зв'язку з цим, найцікавіше проведено свято «Ходить Осінь по Землі» для учнів 1-4 класів; конкурс малюнків «Хай завжди буде сонце!» (до Міжнародного Дня миру), морально-етичні бесіди «Старші та молодші в сім'ї»,. З метою формування в учнів активної моральної життєвої позиції було проведено Тиждень права до Дня прав людини «Знай свої права, виконуй свої обов’язки» (грудень 2012), в рамках якого проведено виховні години на правову тематику. Під час Тижня морального виховання «Людина починається з добра» проведено години спілкування «Дивися на нас, як на рівних», виховні години на формування моральних чеснот, театралізоване свято «Хто, хто Миколая любить», на яке були запрошені гості та батьки.

У школі проведено виставку презентацій до дня українського кіно, екскурсію до дитячої бібліотеки “Подорож до книжкового царства” (1-2 кл.), турнір “Знавці музичного мистецтва”(5-8 кл.), інтерактивну подорож “Різнобарвні кольори” (До Дня художника) (1-11 кл.), конкурсну програму “Андріївські вечорниці” (1-4 кл.).

  • участь учнівської молоді в конкурсах з реалізації волонтерських проектів:

  • Проведена акція милосердя «Поспішайте робити добро» - шефська допомога дитячому дому. Учні школи брали участь в благодійному ярмарку «Пасхальні візерунки».

В районному конкурсі малюнків «Мій хатній улюбленець» брали участь 56 учнів нашої школи. Переможцями стали учениця 2-а класу Резнік Аліна – І місце, учениця 1-Акласу Петряєва Діана – ІІ місце. Учні нашої школи є постійними відвідувачами музею природи, зоопарку м. Харкова.

  • формування правової культури, пропаганда здорового способу життя, забезпечення змістовного дозвілля, відпочинку та оздоровлення дітей;

Формування в учнів комплексу особистісних якостей та рис характеру, які є основою специфічного способу мислення та спонукальною силою повсякденних дій, учинків, поведінки. На формування в учнів зазначеного комплексу особистісних якостей проводилися такі заходи: бесіди: «Та земля мила, де мати народила», «У нас одна Батьківщина — наша рідна Україна», години спілкування «Моя рідна Україна», «Ми — єдина сім'я», «Моя земля — земля моїх предків», щорічно у грудні проводитиься Тиждень права, за окремим планом проходили заходи присвячені святкуванню Дня визволення Харківщини від німецько-фашистських загарбників (жовтень, 2012), Дні українського козацтва (грудень, 2012), Декада української писемності та мови ( листопад, 2012).

Правове виховання учнів здійснювалося на уроках правознавства в 9 класі, виховних годинах класними керівниками 1-10-х класів, за планом соціального педагога. Правовиховна та профілактична діяльність школи була спрямована на правову освіту учнів та батьків і попередження негативних явищ серед учнів. З цією метою у школі проводилась відповідна робота:

• Тиждень права до Дня прав людини «Знай свої права, виконуй свої обов’язки» (грудень 2012) за окремим планом

єдиний урок «Здорові діти – здорова нація» (1- 11 кл.) Тиждень фізичного виховання, присвячений Дню фізкультури та спорту (1-11 кл.), бесіди «Про заборону тютюнопаління та вживання алкоголю» (7- 11 кл.), тематичні класні години «Я обираю здоровий спосіб життя» (за окремим планом для кожної вікової групи) раз на місяць, «День туризму» (5-11 класи) Тиждень безпеки життєдіяльності (за окремим планом), Єдиний урок безпеки (попередження дитячого травматизму під час канікул), соціальна акція «Скажіть курінню НІ!», профілактичні бесіди шкільної медсестри, бесіди в початковій школі «Профілактика інфекційних захворювань», спортивні змагання «Старти надій» (5-8 кл.), цикл заходів щодо попередження вживання наркотичних та психотропних речовин неповнолітніми (6-11 кл. постійно), перегляд соціальних реклам з питань вживання наркотичних та психотропних речовин неповнолітніми. (5-11 клас), Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності (за окремим планом), Тиждень правил вуличного руху “Дорога до школи” (за окремим планом), до Всесвітнього дня здоров’я: (05.04.2013) проведені заходи:

- Усний журнал «Бережіть здоров’я з молоду»

- Конкурс малюнків «Здоров’я молоді – здоров’я нації»

- Спортивні змагання.

На формування здорового способу життя були спрямовані заходи під час проведення соціальної акції «Скажемо СНІДу – Ні!»; виставка-конкурс стіннівок «Молодь проти СНІДу» серед учнів 8-10; виховні години «СНІД – трагедія ХХІ століття» у 9 -11 класах.


Директор ХСШ № 29 О.Л. Фомичова

Виконавець: Щурова Т.В., заст.. директора з ВР


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка