Звучить вальсСкачати 106.46 Kb.
Дата конвертації07.03.2016
Розмір106.46 Kb.
d:\фото\рамки\рамки 2\1304772233_0lik.ru_sirenevyj-vecher500.jpg

Зал святково прикрашений яскравими кульками, плакатами та різнокольоровими „серцями” різних розмірів. На центральній стіні — велике серце, виготовлене з дроту і обплетене штучними квітами.Звучить вальс.

На сцену виходять ведучі. 1. Що то є за днина,

Що то є за свято,

Що сюди зійшлося Людей та к багато. 1. Знаю, що за днина,

Всім варто це знати —

Свято Валентина!Закоханих свято!

 1. Добрий день, дорогі друзі! ми радо вітаємо Вас із Днем Святого Валентина, з новими перемогами у навчанні та коханні.. –
 1. Ми щиро вдячні Вам за те, що ви прийшли на нашу конкурсно-розважальну ; програму, присвячену коханню. І повірте, Ви не пожалкуєте, що прийшли до нас, том що зустріч з друзями, цікаві конкурси, музичні композиції і дискотека зроблять наш відпочинок прекрасним.
 1. Ось уже 120 років це свято є одним з найулюбленіших на Заході і в нашій країні. Його святкують дорослі і діти; сім’ями і в колі друзів.

А прийшло воно до нас із Франції, де Святий Валентин є покровителем закоханих. Це свято любові, миру, доброти, чемності, сміху, веселощів.


 1. В III ст. нашої ери римський імператор Клавдій II проголосив указ, який забороняв одружуватись. Він вважав, що шлюб утримує чоловіків у домівках, в їх покликання бути хорошими солдатами і лицарськи захищати Рим.
 1. Але хіба можна заборонити Сонцю світити і дощу зрошувати Землю. Хіба можна наказати пташкам не співати пісень, а молодому серцю не кохати. І наказ імператора летить „шкереберть”, коли молоді та гарні легіонери римського війська зустрічають Прекрасних дівчат.
 1. Молодий християнський священик Валентин не послухав наказу і потаємно вінчаЕ юних закоханих. Дізнавшись про „анти державність” одруження, імператор повелів заточити порушника закону у в’язницю і потім стратити.


І Усе скінчилося сумно. Валентина кинули до в’язниці. Тюремний наглядач зрозумів що у камері знемагає освічена, багата душею людина. Він ставився до Валентина зі співчуттям, і, як міг, полегшував його муки. У цього наглядача була донька Джулія - дівчина надзвичайної краси, але вона була сліпою. Невдовзі священик Валентин став учителем доньки наглядача. Він навчав дівчину арифметики, ботаніки, географії, відкривав перед нею світ, якого вона ніколи не бачила.
ІІ Валентин закохався у цю надзвичайну розумну дівчину, і Джулія відповіла йому взаємністю. Якось Джулія запитала Валентина, чи Бог справді чує щиру, гарячу молитву, чи проявляє своє милосердя до бідних і стражденних, до тих, хто вірить у нього.

 • Так, - відповів Валентин.

Вони взялися за руки, стали на коліна і почали гаряче молитися, щоб Бог послав Джулії зір. Раптом у тюремну камеру увірвалося яскраве світло.

 • О, Валентине, я бачу, - вигукнула Джулія. — Я бачу.

їхній радості не було меж.


 1. Валентина стратили 14 лютого 269 року. Його не змогло врятувати навіть палке кохання прекрасної Джулії.

Усю ніч перед стратою (з 13 на 14 лютого) він писав коханій ніжні листи. Твій Валентин” - такими були останні слова в них, виведені його рукою.


 1. Пізніше у 469 році священика зарахували до лику святих. Відтоді Валентина вважають єдиним святим - покровителем усіх закоханих. З того часу минуло майже дві тисячі років. Та слова кохання живуть і досі. Весь світ у день 14 лютого зізнається у коханні. Закохані надсилають один одному ніжні листи, які називають „Валентинками”.
 1. Святий Валентин усе більше завойовує наші серця. Отож, ще не пізно, ще є час признатися в коханні. Сказати близькій людині добрі слова. Адже усім нам так хочеться відчути себе коханими, бажаними, незамінними. Хоча б у день Святого Валентина.
 1. Як важко закохатися з першого погляду?
 1. І як легко у весняні дні подарувати своє серце, розтопити кригу чиїхось очей, знайти дружню посмішку чи симпатію, отож сьогодні ми проводимо пізнавально-розважальну програму Валентин і Валентинка


ІІ Ось і наші учасники, а тепер прошу Вас усіх по черзі представитись нашим глядачам.
І Отож, розпочнемо гру. Оголошую перший конкурс. Він називається «Знайомство».

Ви повинні відповісти на запитання анкети, яка є у Вас на столі. Завдання цього конкурсу — якомога цікавіше розповісти, про себе.


ІІ А поки гравці відповідатимуть на запитання анкети, зачитаємо Вам, що говорили такі великі відомі філософи про кохання, як Лев Толстой, Гельвецій, Чернишевський.


 1. Лев Толстой сказав: „Найрозумніше, чого досягла людина - це уміння любити жінку, поклонятися її красі. Від любові до жінки народилося все прекрасне на світі”.
 1. Гельвецій писав: „Любов у людини - могутнє джерело діяльності”.
 1. А ще один російський письменник Чернишевський, писав: „Що означає любити людину? Це означає радіти тому, що добре для неї, мати задоволення в тому, щоб робити все, що треба, аби їй було краще”.
 1. Час першого туру закінчився. Отож просимо наших гравців відповісти на запитання, (спочатку відповідають дівчата, потім хлопці)

 1. Твій знак зодіаку;

 2. Особливості твого характеру;

 3. Твоє хобі;

 4. Які риси характеру тобі подобаються в хлопцеві/дівчині;

 5. Твоя мета у житті.

Жу рі оцінює виступ кожного учасника, оголошують результати.
І Тепер, коли учасники трохи краще дізнались про одне одного, гадаю, можна створити пари.

До залу вносять гілку, на якій висять листочки з номерами від 1 до 5 (червоні — для дівчат, зелені — для хлопців). Учасники розбирають листочки та стають у пари за відповідними номерами.


ІІ От наші учасники та учасниці і знайшли одне одного, утворивши 5 команд. І на рахунку кожної є вже кілька зароблених балів — хлопець та дівчина складають свої бали, отримані у попередньому змаганні. А тепер наші пари чекає наступне змагання — Етикет.
Етикет

Валентин і Валентина по черзі ставлять парам по два запитання.Для пари № 1

І – 1) Дівчині: Ти знайомиш свого хлопця із подругою. Кого маєш

представити першим — хлопця чи подругу? (Подругу.)


ІІ 2) Хлопцеві: Ти ідеш разом із дівчиною вулицею. На вашому шляху зустрілись круті сходи. Хто з вас має іти першим — ти чи дівчина? (Хлопець.)
Для пари № 2

І – 1) Дівчині: Ти запросила на свій день народження кількох друзів — хлопців та дівчат. З якого боку від дівчини має сидіти за столом хлопець? (Ліворуч.)
ІІ 2) Хлопцеві: Ти запросив дівчину у кафе. Хто першим має зайти до приміщення — ти чи вона? (Дівчина.)
Для пари № З

І – 1) Дівчині: У вестибюлі театру твій хлопець отримав ваші пальта.

Хто перший з вас має одягнутись? (Дівчина, хлопець має допомогти.)


ІІ 2) Хлопцеві: Ти із дівчиною сидиш за столиком у кафе. Офіціант вам приносить меню. Хто перший має ознайомитися з меню — ти чи дівчина? (Дівчина.)
Для пари № 4

І – 1) Дівчині: Ви зайшли до залу кінотеатру. Інші глядачі вже сидять, а вам треба пройти до своїх місць. Хто має йти через ряд попереду — ти чи хлопець? (Хлопець.)
ІІ 2) Хлопцеві: Як слід іти через ряд повз інших глядачів? (Обличчям до глядачів.)
Для пари № 5

І – 1) Дівчині: Ти домовилась із хлопцем про побачення, але відчуваєш, що прийти завчасно не встигнеш. На який час ти можеш дозволити собі запізнитися? (Не більш ніж на п ’ятнадцять хвилин.)
ІІ 2) Хлопцеві: Твоя дівчина під час побачення каже, що їй наказали бути вдома о певній годині вечора. Хто має стежити за часом — ти чи дівчина? (Хлопець.)
Жу р і оцінює правильність відповідей кожної пари, оголошує результати конкурсу.
І От і настав час для нашого третього конкурсу. Чарівна стать цінує в чоловіках перш за все розум. Зараз юнакам доведеться довести, що вони інтелектуали. Дайте відповіді на запитання:

 1. Як називається чоловік, котрий ніколи не кривдить жінку? (Джентльмен)

 2. Японський лицар? (Самурай
 1. Як раніше лицарі викликали кривдника на поєдинок? (Рукавичкою)
 1. Як називають чоловіка, котрий часто закохується в жінок? (Донжуан )
 1. Військове змагання лицарів у середні віки? (Турнір)
 1. Батьківщина джентльменів? (Англія)
 1. Квітка, на якій ворожать? (Ромашка)


ІІ. А тепер дівчата. Ви звичайно знаєте, що в минулі часи у кожної дами був свій лицар. Я буду називати їм я відомої дами, а дівчата називають ім’я чоловіка, що складає їй пару. Отже, почнемо.

1. Наталя Гончарова - О.С. Пушкін.

2. Марина Владі - В. Висоцький.

3. Скарлет О’Хара - Рет Батлер.

4. Жозефіна - Наполеон.

5. Дульсінея - Дон Кіхот.

6. Наташа Ростова - Андрій Волконський.

7. Констанція Бонас’є - Д’Артаньян.

8. Клеопатра - Цезар.

(За кожну правильну відповідь - серця-жетони).
І У стосунках хлопця та дівчини рано чи пізно наступає хвилююча мить освідчення у коханні. Історія людства знає чимало способів: надсилання любовного листа, складання поем та віршів на честь коханої, виконання серенади під вікном і просто відверта розмова віч-на-віч.
ІІ От і ми пропонуємо нашим парам розіграти сценку освідчення. Цей конкурс оцінюється в 5 жетонів.
І Кохання - це радість, кохання – це сльози. Ці протилежні почуття тісно пов’язані між собою, в коханні - вони поруч. Поки наші учасники готуються освідчуватись у коханні, пропоную вам послухати пісню у виконанні учениці 5 класу Руденко Діани «Казка про кохання»
ІІ

Пари по черзі демонструють короткі сценки освідчення

у коханні.

Журі оцінює виступ кожної пари, оголошує результати

конкурсу.
І Чи знаєш ти, як цариця Клеопатра виграла парі у Марка Антонія?

ІІ Єгипетська цариця Клеопатра? Ні, не знаю. А як?
І А ось послухай... посперечалась цариця з Марком Антонієм, що він буде її чоловіком, якщо програє її парі. Клеопатра запевнила, що не встаючи з-за столу вона зможе випити вина на 10 млн. тодішніх грошей. Антоній не повірив. Але на подив усіх присутніх цариця вкинула у кубок з вином дві перлини вартістю в 10 млн. та проковтнула їх разом з вином. От і виграла.
ІІ Так... Як романтично. І я б так само зробила...'
І Ти не замріюйся і не відхиляйся від теми. Ми ж ведучі.
ІІ Дійсно... Тож на чому ми зупинились?
І Ну що ж. Атмосфера в нашому залі щира і тепла, переповнена кохання, майже весняна. Але не вистачає головного, майже весняного атрибуту - квітів.

 1. Квітковою емблемою свята Святого Валентина є червона троянда. Стверджують, що початок цієї традиції поклав Людовік XVI, який подарував в цей день Марії Антуанеті червоні троянди.
 1. За легендою червоні Троянди з’явились завдяки богині Афродиті, богині кохання та краси. Поспішаючи до свого коханого, який був поранений, вона наступила на кущ білих троянд, вколола ногу шипами та її божественна кров пофарбувала квіти куща в червоний колір.

 2. І знову змагання. Потрібно двоє хлопців, які запросять із собою двоє дівчат. На сцені ви бачите стілець, на ньому - фартух, хустка і квітка. Хлопцям потрібно правильно ≪екіпірувати≫ свою дівчину, а потім вручити їй квітку.

І А тепер позмагаються дівчата. Завдання просте: із зав’язаними очима визначіть вид крупи.

(Переможцям - серця-жетони).
ІІ У нашому наступному конкурсі пари повинні стати спинами один до одного. Жінкам приємна увага чоловіків, компліменти щодо вбрання, зовнішнього вигляду. Та й чоловіки не байдужі до цього. От ми і з’ясуємо, чи уважні наші пари один до одного.
І Зараз ви будете відповідати на наші запитання, а наше журі буде вас оцінювати

1. У що вдягнутий(а), ваш(а) супутник(ця)?

2. Якого кольору взуття?

3. Якого кольору очі?

4. Якого кольору волосся?

5. Яка зачіска?
За найбільш правильні відповіді - жетони .
І Наші пари подолали усі випробування.

ІІ . Тож настав час глядачам та журі визначити, яка пара здобула перемогу у конкурсній програмі. Для цього ми проведемо зараз таємне голосування серед глядачів. Кожен із них може подарувати будь-якій парі один одатковий бал.
Ведучі спускаються у зал із двома кошиками (або капелюхами). Глядачі, за бажанням, опускають у кошики невеличкі жетони-сердечка, на яких завчасно пишуть номер пари, яка їм сподобалась найбільше. Потім кошики передають у журі .

Журі підраховує кількість голосів на користь кожної пари і додає їх до ЇЇ загального рахунку.

Звучить урочиста музика. Наперед до глядачів виходять пари та ведучі.

Журі оголошує результати конкурсної програми.

Ведучі нагороджують учасників програми за такими номінаціями:

≪Найромантичніша пара≫;

≪Найвеселіша пара≫;

≪Найгарніша пара≫;

≪Найвигадливіша пара≫;

≪Пара глядацьких симпатій≫;≪Ідеальна пара≫ (переможці програми, які набрали найбільше балів).

І От і скінчилась наша програма. Сподіваємось, вам було цікаво і весело.

ІІ . А ми бажаємо усім весело провести свято Валентина.


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка